Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Bederník VISCO - paměťová pěna

Bederník
AKCENOVINKA

Bederník VISCO je užitečný doplněk zejména pro lidi trpícími bolestmi bederní páteře, ztuhlostí šíje nebo špatným prokrvením nohou. Lze ho využít jak při sezení, ležení nebo spánku a relaxaci.

610 Kč 485 Kč 400,83 Kč bez DPH
6-8 týdnů
Katalogové číslo:
020564
Záruka:
2 roky

Popis zboží

Doplněk vyrobený z viscoelastické pěny (pěny s pamětí - termopěny), který dokáže výrazně snížit zdravotní potíže - např problémy s bederní páteří, ztuhlost šíjových svalů a špatné prokrvení nohou představuje bederník VISCO. Plně jej využijete jak při ležení, spánku a relaxaci. Slouží jako podpěra krční páteře, kolen, tak i jako podpěra beder při sezení u počítače, televize, pracovního stolu.

 

Paměťová pěna nebo také "Líná pěna" reaguje na tělesnou teplotu a zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku. Svou vlastností - pomalého se vracení do původního stavu, napomáhá uvolňování svalstva.

Součástí bederníku je potah Bungee Lara, který je snímatelný, pratelný na 60°C, bez proševu a ve spodní části je opatřený zipem. Jeho složení (96% polyester, 4% elastan).

 

Pro kvalitní a zdravý spánek jsou matrace z paměťové pěny společně s anatomickými polštáři a bederníky důležitým prvkem. 

 

 

Výška (cm): 10
Šířka (cm): 50
Hloubka (cm): 20
Převládající materiál textil/látka
Poznámka z viscoelastické pěny (pěny s pamětí - termopěny)

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image