Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Zimní peřiny a přikrývky

Zimní peřiny a přikrývky

Také zimní přikrývky mohou být s dutým vláknem, stačí jen zvolit ty s vyšší gramáží dutého vlákna. V zimě vás ale dokonale zahřejí také peřiny s husím peřím. Nejkvalitnější deky mají až 100 % prachového peří. Kvalitní peřiny mají dokonalé izolační vlastnosti. Nejen, že hřejí, ale také umí pohlcovat vlhkost a odvádět ji od těla. Kvalitní peřiny vynikají dlouhou životností. Pro alergiky jsou spíše než péřové peřiny vhodné přikrývky s dutým vláknem nebo přikrývky z ovčí vlny. Pro příjemný spánek i v zimě je dobré zvolit také správné povlečení, polštář a zejména v mísnostech nepřetápět.

Recenze našich zákazníků

 • Ověřený zákazník

  26. 6. 2021
  Doporučuje obchod

  Som velmi spokojna.

 • Ověřený zákazník

  12. 6. 2021
  Doporučuje obchod

  Nebylo co vytknout

 • Ověřený zákazník

  12. 6. 2021
  Doporučuje obchod

  Toto byl můj několikátý nákup selského nábytku. Postupně vybavuji celý dům. Nábytek je nádherný. Chystám se na další nákup. Eshop mě vždy skvělé informuje o stavu mé objednávky, o doručení nábytku vím s dostatečným předstihem a řidiči jsou velmi milí a ochotní. Za mě jen doporučuji. . Děkuji

 • Ověřený zákazník

  5. 6. 2021
  Doporučuje obchod

  velký výběr

  Zakoupil jsem zde přesně co jsem hledal. Zboží bylo doručeno dřive i když udávali termín dodání delší. Zboží dorazilo přes přepravce a v pořádku. Pokud budu ještě něco potřebovat, rád se na tento eshop obrátím.

 • Ověřený zákazník

  3. 6. 2021
  Doporučuje obchod

  tovar bol doručený rýchlo veľmi kvalitné spracovanie

  Veľmi oceňujem pomoc s objednávkou po telefóne. Pani bola veľmi príjemná a na všetky moje otázky trpezlivo zodpovedala. Tovar bol dodaný v termíne ich dopravou. Všetko už máme zmontované. Diely boli očíslované. Na prvý pohľad sme si to nevšimli, ale na hrane bola malá značka, čo beriem ako veľké plus. Montáž trvala o trochu dlhšie, ale bez problému. Určite budeme ešte dokupovať.

 • Zobrazit všechny recenze