Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Obývací sestava Sofia s prosklením - ořech

Obývací sestava Sofia s prosklením
DOPRAVA ZDARMA

Klasická obývací sestava v klasicistním stylu a tradičním odstínu ořech je v tomto případě tvořená jednotlivými nábytkovými prvky, které stojí odděleně a nespojuje je jednotná římsa.

33 612 Kč 27 778,51 Kč bez DPH
Dostupnost
Katalogové číslo:
251766

Set obsahuje toto zboží

  Název Množství Dostupnost Naše cena s DPH
Televizní stolek Sofia s dvířky - ořech Televizní stolek Sofia s dvířky - ořech 1 ks 6-11 týdnů 3 917 Kč
Úzká vitrína Sofia - ořech Úzká vitrína Sofia - ořech 1 ks 6-11 týdnů 6 636 Kč
Široká vitrína Sofia - ořech Široká vitrína Sofia - ořech 1 ks 6-11 týdnů 9 216 Kč
Široká kombinovaná komoda Sofia - ořech Široká kombinovaná komoda Sofia - ořech 1 ks 6-11 týdnů 8 177 Kč
Nástěnné zrcadlo Sofia I - ořech Nástěnné zrcadlo Sofia I - ořech 1 ks 6-11 týdnů 2 667 Kč
Cena celkem při nákupu jednotlivých produktů 30 613 Kč

Popis zboží

Tato obývací sestava je oblíbená nejen svým tradničním dekorem ořech a nepříliš častým klasicistním stylem, ale zároveň ji můžete snadno proměnit v sestavu do jídelny. Stačí přikoupit jídelní stůl, místo sbírky filmů vystavit do vitrín nádobí, komodu využít jako příborník a je to. Jak již bylo řečeno výše, sestava je laděna v dekoru ořech, přední části nábytku zdobí patina a monogram pera v barvě stárlého bronzu podtrhuje klasicistní ráz obývacího pokoje.

 

Samozřejmostí kolekce Sofia je kombinace lamina s MDF na předních částech nábytku. Zdobné kovové úchytky a frézované dekorování předních stran dvířek a zásuvek si zamilujete. Navíc se vám bude v obývacím pokoji mnohem snáze udržovat pořádek, neboť probíhá přirozená cirkulace vzduchu a pod nábytkem na nožkách se obecně lépe vysává i vytírá, což každá hospodyňka jistě ocení. V případě zájmu naleznete tuto sestavu v souvisejících produktech níže taktéž ve světlém provedení.

 

Součástí obývasí sestavy je televizní stolek, který má po stranách otočná závěsná dvířka. Za každým z nich má jednu polici, dělící prostor horizontálně na dvě stejné části. V prostřední části pak nalezneme dvě stejné otevřené police nad sebou, které jsou v zadní čási opatřeny otvory pro vedení kabelů od vašich el. zařízení. Zadní stěna je z dřevovláknité desky. Tyto výklenky jsou o rozměrech 51,4x18,6cm. Zatížení každé z polic je max. 15kg. TV stolek podpírá šest kulatých nožek, 4 v rozích a 2 uprostřed.

 

Vedle TV stolku je po pravé straně umístěná úzká vitrína, kde za zavěšenými dveřmi s dekorovaným sklem nalezneme 3 skleněné police v tloušťce 6mm s max. zatížením 8kg na polici. Ve spodní části pak naši pozornost upoutají 2 zásuvky, jejichž rozměry čílek jsou 44x25cm a jejich maximální zatížení je 25kg. Vitrína je dodávaná včetně římsy, konektor římsy 90 stupňů 2 ks v sadě. Podepírají ji 4 kulaté nožky.

 

Na levé straně TV stolku se nachází široká vitrína, kde za zavěšenými dveřmi s dekorovaným sklem nalezneme 3 skleněné police v tloušťce 6mm s max. zatížením 8kg na polici. Ve spodní části pak naši pozornost upoutají 2 zásuvky, jejichž rozměry čílek jsou 88,2x25cm a jejich maximální zatížení je 25kg na zásuvku. Vitrína je dodávaná včetně římsy, konektor římsy 90 stupňů 2 ks v sadě. Podepírají ji 4 kulaté nožky. 

 

Na sousedící stěně nás upoutá široká kombinovaná komoda se zrcadlem. Co se týká rozvržení úložného prostoru, tak vlevo i vpravo se za klasickými otočnými dvířky nachází vždy jedna police s max. zatížením 15kg na polici. Prostřední část komody vyplňují 3 zásuvky, které doporučujeme zatížit maximálně 25kg na zásuvku. Rozměry čílek jsou 75,4x25cm. Podpírá ji šest kulatých nožek, 4 v rozích a 2 uprostřed. Zrcadlo je umístěné v rámu, a je možné jej jak přimontovat ke komodě, tak zavěsit samostatně.

 

Obývací sestava Sofia s prosklením se skládá z těchto prvků:

 

  • TV stolek Sofia s dvířky - 140x51x46,2cm
  • Úzká vitrína Sofia - 53,4x212,5x50cm
  • Široká vitrína Sofia - 97,6x212,5x50cm
  • Široká kombinovaná komoda Sofia - 164,2x86,4x46,2cm
  • Nástěnné zrcadlo Sofia I - 150x75,4x2,2cm

 

Veškerý doporučený nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.

Převládající materiál lamino - imitace dřeva
Doplňkový materiál MDF deska
Druh dřeva/dekor ořech
Specifikace odstínu walnut/night milano
S konferenčním stolkem ne
S prosklením ano
Uchycení na zeď ne
Lesk ne
S osvětlením ne
Hmotnost (kg) 333.06
Způsob dodání v demontu
Doplňkové info na kulatých nožkách, kovové úchytky
Upozornění doporučujeme nábytek připevnit ke stěně

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  
Naposledy navštívené