Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Akce matrace – spěte sladce! Skvělé ceny

6. 10. 2012

Zdravotní matrace neshánějte nikde ve světě. Nabízíme luxusní matrace vyrobené z certifikovaných a kvalitních materiálů. Nechybí atesty zdravotní nezávadnosti. Při vyřčení slova zdravotní matrace si mnozí vybaví kvalitu, ale za šílenou cenu. To je minulost. V našem internetovém obchodě naleznete spoustu druhů matrací – klasické i dětské, a pokud využijete akce matrace, tak budete vlastnit fantastické matrace za parádní ceny.

Matrace se vyrábějí z pěny, žádaná je forma sendvičového typu, moderní latex nebo se vyrábějí matrace s technologií taštiček. Nechybí materiály s přívlastkem BIO.

Zdravý spánek a pohodlné ležení je velice důležité, pokud chceme přes den zvládat dané úkoly, a přitom se cítit zdravě. Nevíte si výběrem matrací rady? Jste ochotni obětovat i větší finanční obnos, ale musí to stát za to? Kdykoliv nám můžete zavolat nebo napsat. Naši odborníci jsou připraveni Vám zodpovědět jakékoliv otázky.

Rádi Vám vysvětlí, jaké jsou rozdíly mezi různými druhy matrací, co je to líná pěna a pěna normální, jakým způsobem se vyrábějí sendvičové matrace a proč dávají přednost zákazníci latexovým matracím.

Nenabízíme jen matrace, ale i dětský nábytek nebo ratanový, rustikální a z masívu nábytek, povlečení, koberce, povlečení, samolepicí dekorace a další bytové doplňky. Napadlo Vás někdy, že by bylo zajímavé si pořídit houpací síť? Nabízíme několik druhů houpacích sítí.

Za jedinečnou cenu budete mít doma toto pohodlné houpací lehátko. Síť si můžete zavěsit nejen do zahrady, ale i do interiéru nebo na terasu či do většího balkónu. Originální design, speciální brazilská látka Vás dokonale zabalí. Pestrobarevná tkanina je velmi pevná a upevnění jednoduché a praktické.

 


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů