Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Bezvadná akce! Jedinečné ceny – matrace 1 + 1 zdarma

26. 10. 2012

Všichni známe rčení, spánek je půl zdraví. Kvalitní spánek je pro náš život nesmírně důležitý, pokud chceme zvládat dané úkoly plnohodnotným životem. To nelze, pokud máte doma proleželou matraci. Není nic horšího než padat do důlku a hrbit se i při spánku. Především lidé se špatným pohybovým aparátem, lidé trpící obezitou nebo diabetici by měli matracím věnovat zvýšenou pozornost. V podstatě každý člověk ocení kvalitní zdravotní matrace

 

- lidé mající sedavé zaměstnání stejně jako jedinci, kteří mají fyzicky namáhavou práci. Ocení bezvadné zdravotní matrace i lenoši, neboť tráví v posteli spoustu času.  

Zdravotní matrace mají vzdušné několika zónové jádro, které individuálně reaguje na anatomické potřeby uživatele a zajišťuje úžasný komfort při spaní. A pokud jste někde slyšeli, že luxusní zdravotní matrace Vám do rána srovnají záda, tak vězte, že to není reklamní hříčka, ale holá zkušenost. Máte jedinečnou příležitost si doplnit ložnicovou výbavu a další skvělý zdravotní doplněk. Anatomický polštářek – tady nic nezkazíte, jen vyděláte.

Anatomické polštáře můžeme všem lidem trpícími nemocemi krční páteře jen doporučit. Zajisté Vás mile překvapí obrovský výběr   polštářků vyrobených ze speciálních materiálů, aby maximálně splnily svůj účel.

 

Anatomický polštář na obrázku je vyroben ze speciální pěny, která se dokonale přizpůsobí každé nuanci Vašeho těla. Co víc! Do pěny je přidávaná královna léčivých rostlin - Malva Sylvestris, známá u nás pod názvem Sléz lesní nebo se jí lidově říká Boží koláčky. Je to velmi ceněná rostlina, typická svou sladkou vůni. Lidoví léčitelé ji doporučují při onemocnění dýchacího a trávicího traktu. Je velmi účinná, pokud Vás trápí suchý a dráždivý kašel.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů