Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Bitvám o koupelnu zabrání toaletní stolek!

5. 11. 2018

Prožít ráno v klidu a bez tlačenice v koupelně je často téměř nemožné. Zejména pokud sdílíte domácnost s dospívající dcerou… Řešení je přitom velmi snadné – mírová dohoda se jmenuje „toaletní stolek“.

Osobní prostor je nutností


Zatímco malé děti se rády ukrývají před okolím ve svých „domečcích“, starší slečny a maminky mnohdy jen těžko hledají své „místečko“. Často si dokonce myslí, že žádné takové nepotřebují! A jak jsou pak překvapené, když si v domácnosti najdou svůj „koutek“, do kterého umístí pohodlné křeslo s lampou a toaletním stolkem! Vneste do svého obydlí více klidu, ženskosti a jemnosti – jednoznačně se to vyplatí! Většina toaletek je navíc velmi dekorativní a příjemně zvelebí každý prostor.

Rohový toaletní stolek Ringo - bílý

Nebojte se osobitosti


Svůj vlastní, osobitý toaletní stolek by měla mít každá žena, ať už se líčí denně nebo jen občas. Toaletní stolek zdaleka nevyužijí jen parádnice. Může být místem, kde se rádi uvelebíte se svým deníčkem, diářem či kávou. Ve svém zrcadle může odrážet nejen Vaši vizáž, ale i Vaši osobnost. Na trhu jsou různé typy toaletek – malé, velké, romantické, moderní, dřevěné, kovové, decentní i odvážné. Dvě věci by ale měly mít vždy – kvalitní zrcadlo a ještě kvalitnější osvětlení (ideálně kombinaci přírodního a umělého).

Toaletky pro malé slečny


Do dětského pokoje se hodí zejména barevné stolky, které mohou mít výrazné zdobení. Děti všeobecně tráví rády mnoho času u zrcadla. Jsou samy sebou fascinované! A pestrobarevný dětský toaletní stolek se spoustou přihrádek a zásuvek je pro malé princezny dekorací, která je nikdy neomrzí. Dlouhé hodiny si v něm přerovnávají své drahocenné třpytivé šperky, zatímco rodiče si v klidu vychutnávají oblíbenou kávu…

   

Sebevědomí až na prvním místě?


Dospívání je často obdobím plným bolesti a slz. Malé slečny touží po obdivu a uznání. Usnadněte jim proměnu v sebevědomou krasavici a pořiďte jim důvěrníka – toaletní stolek. Běžné zrcadlo je dobré doplnit také o zvětšovací zrcadlo, se kterým je péče o obličej výrazně jednodušší. Důležitý je také uzamykatelný šuplík, kam si může mladá dáma ukrývat milostná psaníčka a jiné tajnosti. Toaletní stolek může navazovat na psací stůl, nebo být volně v prostoru, ideálně u okna. Praktické jsou také rohové toaletní stolky. Dospívající slečny ocení mnoho přihrádek. Každá dívka přeci nutně potřebuje někam uložit řetízky, korále, přívěsky, náušnice, náramky, stužky, sponky, gumičky, čelenky, voňavky, parfémy, krémy, šminky, šitíčko… Z dívčího pohledu je toaletní stolek se zrcadlem nejlepší kamarádkou.

Křehká elegance


Toaletní stolek může být neobyčejným kusem nábytku, který má magické schopnosti a umí proměňovat rozzuřené dračice v něžné víly. Ať už se jedná o toaletku pro malou princeznu, dospívající slečnu nebo vyzrálou ženu, vždy je jen na ní, jaké kouzlo bude z toaletky vyzařovat a co se v ní bude odrážet. Toaletní stolek by měl vyjadřovat ženinu osobnosti, její styl. V nabídce jsou toaletky s velmi elegantním ozdobným kováním, s ručně vyřezávaným masivním dřevem, z pestrobarevného lamina… Důležité je cítit se u toaletního stolku pohodlně. Proto je nezbytná i kvalitní stolička nebo malé čalouněné křeslo. Pohodlí je na prvním místě!

Toaletní stolek s taburetem, bílá / stříbrná, LINET

Mít se ráda


Psychologové neustále zdůrazňují, že každý je výjimečný, jedinečný a každý by se měl mít rád. Jak na to? Začněte s toaletním stolkem! Každá žena mívá období, kdy se sama sobě nelíbí a čím je mladší, tím více je ze svého vzhledu zoufalá. Toaletní stolek může být dobrou cestou nejen ke zdravému sebevědomí. Pokud máte doma málo prostoru, můžete nakombinovat psací stůl s šikovným nástavcem se zrcadlem. Nebo používat toaletní stolek současně jako odkládací stolek či noční stolek. Zásadní je, najít si pro sebe prostor.

Zhýčkaná rána i večery


Naprostá většina žen žije v neklidu, ale touží po klidu! Vyčerpávající povinnosti a starosti nedovolují ženám odpočívat. Když už najdou trochu volného času, tráví ho u televize, počítače nebo ve fitku. Jako z jiného světa pak vypadá obraz tiché ženy v pohodlném křesle u romantického toaletního stolku, na kterém leží i kniha poezie. Promění se ve vílu vždy, když vstoupí do svého prostoru. A zatímco v koupelně a kuchyni probíhá každoranní zuřivá válka, ona se rozhodla být sama sebou v míru.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů