Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

BRANDO - moderní bílý nábytek ve vysokém lesku – luxusní vzhled za pár korun

25. 10. 2019

Rádi bychom vám představili novou kolekci nábytku Brando. Pokud jste milovníky moderního nábytku, ze kterého už na první pohled vyzařuje originalita a kvalita provedení, budete unešeni. Bílá barva této kolekce totiž nejen zesvětlí prostory obývacího pokoje, ložnice i jídelny, ale díky vysokému lesku, který je použitý na čelní plochy nábytku, působí sestava luxusně. A přitom vás ani nebude stát tolik, kolik by se dalo očekávat.

 

 

Elegantní nábytek vás na první pohled upoutá svým netradičním provedením. Korpusy nábytku jsou vyrobeny z lamina o síle 16mm a ohraněny ABS páskou o šíři 0,5mm. Ale co tomuto nábytku dodává elegantní a neotřelý vzhled, jsou přední plochy, vyrobené z MDF desky o síle 18mm a potažené bílou PVC fólií ve vysokém lesku. Co jistě nábytek nepřehlédnutelně oživí jsou boční lišty na předních plochách v imitaci betonu.

 

MDF desky - dřevovláknité desky      MDF desky – jedná se o dřevovláknité desky, které se vyrábějí z jakostních jehličnatých stromů. MDF desky jsou odolnější a pevnější než klasické dřevotřískové desky. Je to, dá se říci, plnohodnotná náhrada masivního dřeva, ale je ekonomicky dostupnější.  

 

V jídelně design nábytku Brando velmi oceníte, protože bílá barva se hodí opravdu ke všemu a vůbec nezáleží na tom, v jaké barvě máte prostírání, ubrus nebo jídelní servis. Dokonce vám tento nábytek dává příležitost zvolit si až dodatečně jakékoliv barevné schéma místnosti – od barvy závěsů, stěn, koberce až po jídelní židličky. Vždy bude jídelna působit elegantně. Ať už budete volit střídmé barvy nebo pestré.

 

Jídelní sestava Brando - bílá / beton / bílý lesk

 

Jídelní stůl z této kolekce je rozložitelný, a tak každý zvaný i nezvaný host najde u stolu to svoje pohodlné místo. Do prostřední části stolu se v případě potřeby rozložení vkládá deska, která je standatně skrytá pod stolem. Ze stolu pro 4 osoby se jak mávnutím kouzelného proutku najednou stane stůl pro 6 osob. To velmi oceníte v období svátků, Vánoc a narozenin, kdy se místo pro strávníka navíc vždycky hodí.

 

Jídelní stůl Brando - složený  Jídelní stůl Brando - rozložený

 

Do módy se vrací také kredence a vitríny, které plní v jídelnách i obývacích pokojích nezastupitelnou úlohu. Můžete totiž vystavit všem na odiv svoje poklady a přitom na ně nebude zbytečně sedat prach. Navíc mají kredenc i vitrína Brando integrované LED osvětlení (barva osvětlení j„bílá zimní“). Skleněné police i do modra zabarvené přední sklo jsou vyrobené pro větší bezpečnost z tvrzeného skla. 

Systém tichého dovírání dvířek je integrovaný v pantech, které jsou nastavitelné ve třech osách. Nožky jsou u této kolekce nábytku plastové, bez možnosti nastavení výšky. Úchytky jsou elegantně vyfrézované, netrčí do prostoru a tak mohou i vaše děti kolem nábytku bezpečně pobíhat bez rizika zranění.

 

Kredenc Brando  Vitrína Brando

 

Velmi zajímavé řešení přináší kolekce Brando v souvislosti s vybavením obývacích pokojů. Nábytek totiž působí velmi elegantně, hladce a čistě. Bude-li vás tento nábytek obklopovat, bude se vám v jeho blízkosti skvěle relaxovat u oblíbené knihy, sledovat televizi s přáteli nebo hrát s dětmi společenské hry na prostorném konferenčním stolku. 

Bílá barva a celkový design je harmonizující a nerušivý. Místnosti bude skvěle slušet televizní stolek, který si  samozřejmě můžete pořídit i v případě, že máte televizi umístěnou na stěně. Vždyť kam byste umístili všechny ty nezbytné přístroje, které k provozu televize potřebujete? Navíc televizní stolek neplní jen praktickou funkci, ale také okrasnou

 

 

Kromě již představených výrobků si ještě můžete vybrat některou z komod, konferenční stolek, a také designově velmi vydařenou závěsnou polici na stěnu, jejíž celá zadní strana je v imitaci betonu a ke které je připevněná bílá odkládací plocha. Dále nesmíme opomenout nabídku skříní. Kolekce Brando nabízí také úzkou skříň i prostornou šatní skříň.

V naší nabídce naleznete jednotlivé kusy nábytku z kolekce Brando, ale také již předem sestavené komplety pro jídelnu a obývací pokoj. Vzhledem k variabilitě nábytku Brando, si hravě zvládnete sestavit vlastní moderní a elegantní prostor sami.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů