Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Bydlení v selském stylu? S našim nábytkem žádný problém

29. 4. 2019

Už máte po krk moderního nábytku z lamina, kovu či skla? Otevřete dveře svého domova selskému stylu, který je zcela odlišný a jedinečný. Myslíte si, že selský nábytek patří jen do starých venkovských chaloupek? Jste na omylu a my vám to rádi dokážeme!

Masivní konferenční stůl DUB 20 - dub

Selský styl se vyznačuje souzněním s přírodou a oblibou v dřevěných materiálech. Při vstupu do interiéru zařízeném právě v selském stylu nás zaplaví hřejivý pocit a příjemná atmosféra, která působí útulně a velice osobitě. Věříme, že selský styl bude i v budoucnu stále oblíbený. Připomíná nám staré dobré časy. Vřelou náruč naší babičky, vybavujeme si nás jako bezstarostné děti, které dováděly a radovaly se ze života. Svět se mění a my s ním, ale alespoň něco bychom si z něj měli zachovat. A proč si nezachovat právě selský styl, který nám pomůže si na vše vzpomenout?

Masivní šuplíková komoda DUB 02 - dub

Pokud právě po tomto toužíte, ale nevíte, jak začít, rádi vám pomůžeme. Mnozí z nás utíkají z dnešního přetechnizovaného a přelidněného světa plného chladných materiálů zpět do přírody. Někteří z nás se dokonce rozhodnou přestěhovat na venkov či alespoň na víkend odjedeme na chatu či chalupu. Ti, co tuto možnost nemají se snaží dostat přírodu alespoň do městských domů a bytů. Ať tak či onak, každé obydlí je potřeba zařídit. A co je lepšího, než poctivý dřevěný nábytek? Jeho krása oslnila lidstvo již dávno a mít kousek dřevěného nábytku doma je snem snad každého člověka.

Masivní postel 180x200 DUB 08 - dubMasivní vitrína DUB 10 - dub  Masivní noční stolek DUB 12 - dub

Jednou z inspirací selského stylu je dubová kolekce nábytku z masivu. Právě masivní dřevo je jednoznačně nejkvalitnějším materiálem pro výrobu nábytku. Nábytek z masivu je totiž nezávadný, vysoce odolný a navíc potěší vysokou životností, která se pohybuje v rámci desítek i stovek let. Nábytek tak může stárnout spolu s vámi. Právě v této dubové kolekci najdete jídelní stůl, postel, komodu i televizní stolek. Nábytek z masivu najde využití v každém pokoji vaší domácnosti. Ať už se jedná o obývací pokoj, kuchyň, dětský pokoj nebo ložnici. 


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů