Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Čím oživit obývací pokoj?

16. 1. 2019

Zdá se, že je váš obývací pokoj vybavený vším podstatným, ale i přesto mu něco chybí? Marně hledáte doplněk, který by ho oživil? Máme pro vás pár tipů. Co zkusit honosné zrcadlo, moderní osvětlení nábytku, tapety či jiné kousky?

Zrcadlo v obývacím pokoji místo obrazu


Přemýšlíte, čím byste podtrhli design vašeho obývacího pokoje? Chcete oživit holé stěny? Zvažujete nákup obrazů? A co místo nich na stěnu pověsit zrcadlo? Podlouhlé zrcadlo nad sedačkou bude působit moderně a netradičně.

Ano, možná některé návštěvy zaskočíte tím, že ve vašem obraze uvidí svůj odraz, nejspíš se ale všichni shodnou na tom, že zrcadlo vašemu obývacímu pokoji vážně sluší.

Zrcadlo můžete do obývacího pokoje pořídit v různých velikostech a tvarech - čtverec, obdélník a jiné. Velmi oblíbená jsou i zrcadla skládaná z několika kousků. Zrcadlo můžete pověsit i nad komodu.

Nábytek KORA - divoký dub/bílá

Osvětlení nábytku večer navodí příjemnou atmosféru


Jak si užít linií vašeho nového nábytku ještě více? Jednoduše, pokud to jde, dopřejte vaší obývací stěně i osvětlení. Především prosklené části hezky prokouknou, pokud je osvětlíte. Decentně osvětlené můžou být také komody bez prosklení.

Pokud vaše obývací sestava nenabízí možnost doplnění o osvětlení, příjemnou atmosféru v obývacím pokoji si můžete navodit tak jako tak. Použijte stojací lampy a lampičky.

Komody s osvěltením INDIANAPOLIS

Tapeta obývací pokoj hezky dekoruje


A co se při zařizování obývacího pokoje nespoléhat jen na výmalbu? Co obývací pokoj dekorovat tapetou? Budete se divit, jak jednoduché to je. A v obchodě s tapetami si nejspíš nebudete moci vybrat. Kombinace výmalby s tapetou je teď hodně oblíbená. Vytapetovat můžete jen část stěny, ostatní stěny mohou zůstat bílé.

Kromě výše zmíněného však obývací pokoj nejlépe oživíte vlastními výtvory. Malujete, pletete, pěstujete pokojové rostliny? No tak své výtvory v obývacím pokoji hezky vystavte. Stejně kouzelně budou působit i osobní fotografie v rámečcích a různě v kolážích.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů