Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Čištění matrací a koberců

25. 6. 2014

Údržba matrací obecně

Matrace jsou velmi důležitým prvkem pro klidný a zdravý spánek. Denně je používáme několik hodin a z toho důvodu je třeba věnovat jim dostatek času na údržbu. Matrace samozřejmě musí být vhodně zvolené ale co je minimálně stejně důležité je správná údržba matrace. Právě údržba je velmi podceňovaná, ačkoliv právě matrace jsou jedním z největších hnízdišť roztočů a plísní. Vždy před novým povlečení matrace musí být naprostou samozřejmostí její kvalitní vysátí na sucho. Minimálně jednou za 6 měsíců je odborníky doporučováno vysávání na mokro – extrakční čištění. Pouze tento způsob čištění je natolik efektivní a dokáže odstranit většinu hlubokých skvrn a plísní.

 

Je hloubkové čištění vhodné i pro vaši matraci?

Používané čisticí prostředky na mokré hloubkové čištění jsou navíc lehce parfemované a především vhodné pro alergiky a astmatiky. Pokud však máte doma alergika nebo astmatika, je dobré mokré čištění provádět ještě častěji, ideálně každý kvartál. Mokré čištění je určené rovněž pro koberce a sedačky všeho druhu. Jediným omezením je vhodnost mokrého čištění – pro přírodní materiály typu juta, kokos a konopí není příliš doporučováno.

 

Nevíte si rady? Ptejte se!

Více informací o této účinné metodě lze směřovat například na naši partnerskou firmu čištění koberců Praha, kde lze využít zákaznický email: info@cistenikobercusedacek.com či zákaznickou linku 601336072. Dotazy budou zodpovězeny do 24 hodin, dotazovat se je možno 7 dní v týdnu. Kromě čištění koberců, sedaček a matrací ve městě Praha má firma čištění koberců Praha navíc zřízenou rovněž půjčovnu strojů na čištění koberců, sedaček a matrací. K zapůjčení dostanete zdarma všechny nástavce, návod a 10 dávek čisticího prostředku Karcher RM760. Čisticí prostředek bez problémů vystačí například na 4 matrace a cca 20m2 koberce se silným znečištěním.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů