Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Dětské pokoje – kouzelná atmosféra

30. 10. 2012

Je právě pro Vás aktuální téma – dětské pokoje? Děti se bez útulného dětského pokoje neobejdou. Rozvíjíme osobnost a fantazii dětí nejen pěknými obrázky, ale i praktickým a úhledným nábytkem, kde si kout na hraní mohou dotvořit dle svých představ. Dětské pokoje musímepřizpůsobit věku dítěte. Děti rostou a mění se nejen jejich vzhled, ale i zájmy a návyky. 

Je právě pro Vás aktuální téma - dětské pokoje? Děti se bez útulného dětského pokoje neobejdou. Rozvíjíme osobnost a fantazii dětí nejen pěknými obrázky, ale i praktickým a úhledným nábytkem, kde si kout na hraní mohou dotvořit dle svých představ.

Dětské pokoje musímepřizpůsobit věku dítěte. Děti rostou a mění se nejen jejich vzhled, ale i zájmy a návyky. Dáváme přednost flexibilnímu a ekonomickému řešení. Například knihovna je nedoceněné úložiště, které navíc pomůže udržet pořádek.

Knihovnu využijeme i v kojeneckém věku dítěte, neboť si do ní můžeme ukládat pleny, stejně jako ji využije student na úložku knih. Veškeré kusy nábytku musíme pevně ukotvit ke zdi, neboť děti nízký nábytek využívají jako prolézačky a hrozí nebezpeční úrazu.

Další univerzální řešení je komoda, kde se mohou umístit věci jak kojenci, tak adolescentovi.

 

Pokoje pro miminka

Pokoje pro miminka zpravidla obsahují komodu sloužící i jako přebalovací pult, šatní skříň, regály, skříňku na hračky, nechybí pohodlná postýlka.   Díky modulovému systému se dají objednat jednotlivé díly podle Vaši potřeby a možností.  Dětskou postýlku můžete časem vyměnit za klasickou postel.       

 

Dětské pokoje pro holky                      

Dětský pokoj pro holky Jesper ve fialové barvě je ideální pro malé slečny, kde se budou cítit jako princezny. Vybavení pokoje splňuje veškeré základní požadavky na ergonomii, která je pro zdravý růst a vývoj dítěte nesmírně důležitá. Díky nové technologii patří tento dětský pokoj vyrobený v Holandsku mezi špičkové výrobky

 

Dětské pokoje pro kluky     

Dětský pokoj pro kluky Fabric simůžete zakoupit po jednotlivých segmentech nábytku.


 

Studentské pokoje      

Multifunkční praktický design se zde snoubí s vysokou kvalitou a jedinečnou cenou.    


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů