Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Dětský pokoj pro holky zdaleka nemusí být jen růžový

5. 10. 2018

Z každé malé slečny jednou vyroste dospělá krasavice. Ať už bude křehká romantička nebo drsný rebel, určitě si přejete, aby ta Vaše holčička byla šťastná. A až budete staří, abyste na ni byli hrdí a případně aby se o Vás i postarala… Teď se ale musíte postarat Vy o ni. Třeba tím, že jí vytvoříte přívětivé zázemí, ve kterém se bude cítit dobře i v době bouřlivých hádek, pubertálních výlevů či hormonálních změn. Život pak bude snazší nejen pro ni, ale zejména i pro Vás!

Dětský pokoj Richie I - bílý

Holčičí pokoj zdaleka nemusí být jen růžový. Přesto je růžová barva velmi vhodná pro podporu dívčí jemnosti. Nesmějte se malým princeznám, že se rády zdobí, chichotají a halí do závojů. Rozvíjejte jejich přirozenou ženskost a zařiďte jim opravdu dívčí pokojík či alespoň koutek, do kterého umístíte psací stůl s toaletním stolkem, policí, skříní a postelí. I toto minimum můžete sestavit tak, že vytvoří dokonalý harmonický celek. A jak na to?

Dětský/Studentský pokoj Moli

Psací stůl pro malé školačky by měl obsahovat řadu zásuvek, přihrádek a skříněk. V opačném případě hrozí trvalý chaos nejen na stole, ale také v jeho okolí. Stůl může mít z boku úchytku na aktovku nebo držák na časopisy.Na psací stůl můžete postavit také nástavec ve formě malého toaletního stolku. Děti se rády pozorují a není třeba jim v tom bránit. Nad psacím stolem může být polička nebo i praktický kapsář – barvu látky přizpůsobte dalším barvám v pokoji. Pokud bude nábytek růžový, polštáře, prostěradlo, závěs či kapsář může být v druhém odstínu. Nemusíte do růžova halit úplně všechno! Určitě je ale vhodné zvolit pouze dvě základní barvy. Přílišná barevná roztříštěnost může vést k roztěkanosti a nepřehlednosti.

Dětský pokoj DOMINO

Pokud je v pokoji dostatek místa, zvolte postel s odkládacím stolkem, šuplíkem a dostatečným čelem. Šatní skříň i policové regály mohou dosahovat až do stropu – horní police využijete pro odkládání méně často používaných věcí. Pokud využijete prostor ve výše položených místech, nebudete potřebovat další komodu a na zemi zůstane více prostoru. U dětského pokoje je vždy výhodnější nezaskládat ho do posledního místa nábytkem, ale nechat dostatek volné plochy. I proto můžete zvolit patrovou postel, pod kterou může být úložný prostor, domeček či hrací plocha.

Dětský pokoj Richie II - bílý

Čím je dítě menší, tím více dbejte na bezpečnost. Výhodný je nábytek ze dřeva, který je absolutně nezávadný. Vhodné jsou také oblé tvary, zakulacené hrany a hygienické polstrování či čalounění. V dobře uspořádaném pokojíku se dítě bude dobře cítit, snadno se mu bude udržovat pořádek a Vy si užijete více klidu a pohody.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů