Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Díky vhodně zařízené kanceláři zvednete pracovní nasazení a produktivitu!

3. 12. 2019

Pokud pracujete z domu, tak je právě pracovna místem, kde trávíte spoustu času. Práce z domu lidem dopřává svobodu, zároveň je však potřeba myslet i na prostředí, ve kterém pracujete. Sedět na pohovce či u jídelního stolu s notebookem není zrovna ideální. O mnoho lépe vám práce půjde ve správném prostředí. Máte hodně projektů, kterým se musíte věnovat? Zařiďte si vlastní pracovní koutek, ve kterém vám půjde práce od ruky.

  

Vše si dobře promyslete a věřte, že prostor, ve kterém se vám bude dobře pracovat a kde se nebudete stresovat, lze pořídit i za rozumné náklady. Jak tedy na to?

Ještě předtím, než se začnete poohlížet po kancelářském nábytku, přeměřte pečlivě prostor, do kterého jej chcete umístit. Přeměření prostoru proveďte opravdu důkladně a svědomitě. Rozhodně ne od oka, jak to mnohokrát děláme u různých jiných věcí. Zejména u nábytku se vyplatí použít známé přísloví: Dvakrát měr, jednou řež.

Pracovna Soft I - bílá  Kancelářská sestava REA Office Expres 1 - navarra

Vhodně zvolený kancelářský nábytek ulehčí vaše pracovní úkoly a zpříjemní chvíle strávené prací. Ať už máte k dispozici místnost o pár metrech čtverečních nebo naopak prostor velkorysých rozměrů, praktickou a funkční kancelář dokážete zařídit v obou případech.

Bez čeho vaše kancelář nebude fungovat?


  • Pracovní stůl

Chcete mít vše po ruce, úhledně seřazené a zorganizované? Abyste nemuseli z pracovního místa neustále odbíhat za účelem sehnání potřebného dokumentu, nechte si záležet na výběru pracovního stolu. Právě ten tvoří nejdůležitější roli v kanceláři a při jeho volbě se soustřeďte zejména na rozměry. Jak velký stůl budeme potřebovat se odvíjí také od toho, kolik věcí na něm budeme mít. Většině z nás přijde vhod stůl, který disponuje většími rozměry. V dnešní době se velmi uplatňují i rohové psací stoly, které využijete nejen v malém prostoru. Navíc báječně zaplní záludný roh pokoje, který mnohdy zůstává prázdný a nevyužitý. V moderní kanceláři již nechybí dvě obrazovky, tiskárna, stohy dokumentů a papírů. Na všechny tyto věci budete jistě potřebovat velkou pracovní plochu. Některé stoly jsou vybaveny i praktickou průchodkou na kabeláž. Nástavec nad psací stůl je vhodnou volbou, když potřebujete rozšířit úložné a odkládací prostory samotného psacího stolu. Můžete zainvestovat i do mobilního kontejneru, který je mnohdy vybaven pojízdnými kolečky, díky kterým jej můžete kdykoli, snadno a bez větší námahy přesouvat.

PC stůl, rohový s policí, bílá / beton, BENTOS     Psací stůl Lorenc 180x95cm pravý - ořech

  • Kancelářská židle

Pro lidskou páteř není sezení vůbec nic příjemného. Pokud máte práci, ve které ráno usednete na židli a opouštíte ji až v odpoledních hodinách, zřejmě jste již zažili problémy s tím spojené. Nejčastěji se jedná o bolesti zad a hlavy. Jestliže se jich chcete zbavit, vyplatí se investovat do kvalitní židle, která je pro vaše povolání vhodná. Můžete pořídit pouze klasickou kancelářskou židli nebo židli ergonomickou. Kancelářská židle je vhodná pro kratší sezení. Lidé, kteří však využívají židli více, jak 8 hodin denně by měli uvažovat o pořízení ergonomické židle. Každá správná ergonomická židle má také mechanismus pro sklon opěráku, područky, podhlavník, bederní opěru a posuvný sedák. To vše zaručuje sedícímu vyšší pohodlí, sníženou zátěž svalů a menší únavu. Což ve výsledku pozitivně ovlivňuje pracovní nasazení a produktivitu.

Kancelářské křeslo Q-015 - černá                 Kancelářské křeslo Q-087 - bílá

 

Na našem e-shopu najdete kancelářský nábytek z masivu i lamina a také kancelářské sestavy nábytku, které vám mohou pomoci lépe si představit, jak daný nábytek vypadá v místnosti.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů