Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Ideální řešení do malého dětského pokoje

27. 7. 2013

Malý dětský pokoj je problémem u většiny dětí. Nasnadě je tedy otázka: Jak vybavit dětský pokoj, když se tam prakticky nic nevejde? V tomto článku vám pomůžeme najít nejlepší řešení.

V dnešní době se již výrobci touto otázkou intenzivně zabývají a snaží se naleznout vhodná řešení. Jedním z nich je multifunkční postel Between od Francouzského výrobce, která se k tomuto účelu perfektně hodí. Postel Between má v sobě ukryto vše co malý školák potřebuje. Na pouhých 206 cm má dítě k dispozici postel, psací stůl, skříň, mnoho poliček a jiných úložných prostor důležitých zvláště pro školáky.

      

Patrová postel Between je vyrobena z kvalitní LTD desky v bílé nebo přírodní (buk) barvě. Částka 16 390 Kč, kterou zaplatíte za postel, se může jevit hodně vysoká a některé rodiče může odradit, ale je třeba si uvědomit, že za tuto sumu dostanete prakticky veškerý nábytek, který dítě v pokoji potřebuje a nic víc již není nutné pořizovat. V ceně postele je také pevný rošt s otvory, ale bez matrace, kterou je třeba dokoupit. Doporučit můžeme matraci Odette, která je velmi kvalitní, vhodná pro děti i dospělé a navíc nyní v akci. Matrace Odette obsahuje dvě německé pěny o různých tuhostech, takže pokud se Vám bude zdát matrace příliš měkká, můžete ji otočit a tím získat matraci o něco tužší. Matrace má 7 anatomických zón a kvalitní antibakteriální potah vhodný zejména pro alergiky a astmatiky.

          

Pokoj můžete dovybavit dětskými dekoracemi a koberci.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů