Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Jak na zdravé sezení?

12. 3. 2019

Máte práci, ve které musíte většinu času sedět a jen málokdy se zvednete ze svého křesla? Potom je tento článek pro vás.

Bolesti zad, hlavy a nedostatek pohybu. To všechno je problémem tzv. sedavého zaměstnání. Co však s tím, když ráno usedneme k počítači a svou židli opustíme až odpoledne? Pro páteř není sezení vůbec nic příjemného. Pokud se chcete vyhnout bolesti, vyplatí se investovat do kvalitní ergonomické židle, která prospívá vašemu zdraví.

Ergonomické židle poskytují sedícímu člověku vyšší pohodlí a při použití je nižší zátěž zádových svalů. Každá správná ergonomická žídle má také mechanismus pro sklon opěráku, područky, podhlavník, bederní opěru a posuvný sedák.

Problémy s krční páteří trápí alespoň občas úplně všechny. Může za to především špatné držení těla. Poněkud horší vliv na naši krční páteř má špatné držení těla při práci na počítači nebo při řízení. Pokud přemýšlíte, zda si pořídit pouze klasickou kancelářskou židli před ergonomickou, zvažte, jak často a dlouho na ní budete sedět. Kancelářská židle je vhodná pro kratší sezení. Kdo využívá židli více jak 8 hodin denně by měl investovat do kvalitní ergonomické židle.

Kancelářské křeslo CAMARO černá/červená     Kancelářské křeslo Q-087 - šedá     

Bolest zad je sice nejčastější problém v prostředí kanceláře, ale u nás v Nábytku Harmonia víme, jak se tohoto znepříjemňujícho problému zbavit a zajistit vám tak den bez starostí. Ergonomická židle vás nenutí každou chvíli hledat vhodnou polohu a páteř vám tak poděkuje v podobě bezbolestného dne.

Neváhejte tedy pořídit svým zaměstnancům kvalitní ergonomické žídle za přijatelnou cenu. Zaměstnanci se vám odmění v podobě lepšího pracovního výkonu a skvělé nálady.

Kancelářské křeslo PRESIDENT hnědá     Kancelářské křeslo Q-031 černá

Tyto nepostradatelné židle můžete objednat v našem eshopu v malém i velkém množství. Díky širokému výběru se židle hodí do jakékoliv kanceláře nebo podniku. Těšíme se na vás na našem eshopu nebo v kamenné prodejně na ulici 2.května ve Zlíně, kde vám rádi pomůžeme s výběrem.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů