Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Jak se vypořádat s jarním úklidem?

15. 3. 2019

Jaro už klepe na dveře a s ním i jarní úklid. Asi se nenajde nikdo z nás, kdo by se na něj těšil. Vždy s ním strávíme celý víkend a ani si tak neodpočineme po týdnu v práci. Avšak představte si ten skvělý pocit, až bude všechno hotovo.

Je zvykem, že když doma ohlásíte, že se o víkendu bude dělat jarní úklid, všichni členové domácnosti budou mít najednou něco neodkladného v plánu. A tak většinou nezbývá nic jiného, než vzít do ruky své pomocníky hadr, kýbl, smeták a odedřít si to sami.

Ovšem náš článek není o typickém jarním úklidu. Podíváme se na něj z jiné strany.

Každý rok nastává období, kdy se celá rodina neochotně zapojí do činnosti, která není příjemná ani těm nejotrlejším z nás. Pokud jste hádali návštěvu zubaře, byli jste blízko, ale není to ono. Řeč je o jarním úklidu. Je to období, kdy se přebírají věci, o kterých jsme ani pořádně nevěděli a rozdělují se na ty, co vyhodíme a ty co si ponecháme. A jak to tak bývá, lidé si rádi nechávají věci s komentářem "třeba se to někdy hodí". Tyto "co kdyby" věci poté uložíme kdekoliv, kde je volné místo. Větší část haraburdí má to štěstí, že se dá uskladnit do komod, skříní a jiných úložných prostor, ale o přebytky, jež se nikde nevlezly už jen zakopáváme. Když si poté uvědomíme, že 70 % našich prostor skříní a komod je zaplněno věcmi jako jsou lyže, které jsme před 30 lety jednou použili, je nutné s tím skoncovat a přebytečné harampádí jednou provždy pustit z hlavy a zbavit se ho. Doma se vám uvolní místo na potřebné věci, jako jsou koníčky atd.

Komoda s 5 šuplíky Cloud 017 - bíláÚzká komoda Soft 5S - černáKomoda 4S VENECIE II - bílá/dub sonoma

A přesně na tyto nové věci si můžete pořídit skříně, komody, botníky či jiné úložné prostory z našeho eshopu.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů