Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Jak vybírat konferenční stolek do obývacího pokoje?

22. 1. 2019

Konferenční stolek je hned po sedací soupravě kusem nábytku, bez kterého se v obývacím pokoji nejspíš neobejdete. Pečlivý výběr konferenčního stolku je velmi důležitý. Teprve v průběhu jeho užívání můžete přijít na věci, které vám na konferenčním stolku vadí či chybí. Aby tomu tak nebylo, výběr pečlivě zvažte a nezapomeňte zohlednit všechny faktory.

Konferenční stolek TRISTA II rozkládací bílá/dub sonoma

 

Když konferenční stůl vybíráte jako součást obývací sestavy


Konferenční stůl je velmi často součástí celé obývací sestavy. Má stejný vzhled a design jako ostatní kusy nábytku v sestavě, a proto zde na první pohled není co řešit. Ale i přesto, že svým vzhledem zapadá do obývací sestavy, přesvědčte se, zda jako samostatný kus vyhovuje vašim představám. Je dostatečně velký? Má úložný prostor? Je rozkládací? Líbí se vám? Protože když ne, můžete si k obývací sestavě konferenční stolek doladit z nabídky samostatných konferenčních stolků. Drobný rozdíl v odstínu nikdo nepozná a vy budete spokojení.

 

Konferenční stůl malý, velký nebo rozkládací?


Konferenční stůl vybírejte podle velikosti obývacího pokoje, podle velikosti sedací soupravy i podle nábytku v obývacím pokoji. Konferenční stůl by měl do celé kompozice hezky zapadnout. Příliš malý konferenční stůl vám může sednout tím, že v obývacím pokoji nezabere spoustu místa. Na druhou stranu s ním nemůžete počítat při větších návštěvách. Moc šálků s kávou na něj neumístíte. Proto můžete sázet na větší konferenční stoly, na které je radost servírovat jídlo. Co když ale zabírají až příliš místa? V tom případě vsaďte na zlatou střední cestu - na rozkládací konferenční stoly. Ty v případě potřeby buď složíte, nebo rozložíte.

Konferenční stolek, bílý lesk / dub sonoma, MELIDA

Konferenční stůl s úložným prostorem nebo bez něj?


U konferenčního stolu můžete počítat i s úložným prostorem. Ten má nejčastěji podobu šuplíku nebo otevřeného prostoru pod vrchní odkládací deskou stolu. Někdo může namítat, že v úložném prostoru konferenčního stolu se může hromadit nepořádek. A je to pravda. Na druhou stranu vypadá konferenční stůl vždy uklizeně, když do šuplíku narychlo schováte všechny věci, jako jsou brýle na čtení, časopisy, nabíječky.

 

Jaké designy konferenčních stolů se v dnešní době nabízí?


Nabídka designů konferenčních stolů je opravdu velká. Vybírat můžete konferenční stoly z masivu či z lamina. Vybrat si můžete i kombinaci se sklem či kovem. Velmi moderní jsou konferenční stoly v bílém nebo černém lesku.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů