Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Jaký byste si v 17ti letech přáli pokoj?

12. 9. 2018

V 17ti letech člověk vypadá jako dospělý, ale často teprve dozrává. Přežít v jeho blízkosti bývá velmi náročné. Obvykle se to neobejde bez prudkých výbuchů emocí, smutku a zklamání. Studentské deníčky bývají plné slz. Nemusíte své děti rozmazlovat přílišným hýčkáním a zametáním cestiček, ale mohli byste jim pro jejich vnitřní boje poskytnout vhodný prostor. Jaký byste si v 17ti letech přáli pokoj? Co by Vám udělalo největší radost?

 

 

V naší nabídce najdete kompletní vybavení pro studentský pokojík. Jeho základem v současné době není psací stůl s dostatečně velkou pracovní plochou, ale postel… Ať se nám to líbí nebo ne, studenti tráví svůj čas vleže. Pro   jejich páteř to bohužel není ideální. Můžete jim ale pořídit kvalitní postel (ideálně o rozměru 140x200cm nebo 160x200cm) s vyhovující matrací. Postel by měla mít odkládací polici, na kterou lze umístit lampu, stolek pro notebook, dostatečně vysoké čelo s pořádným polštářem a také šuplík, do kterého se dá uschovat letní deka v zimě a zimní peřina v létě. Vedle postele by měl být noční stolek, kam si Váš potomek schová vše, co nesmíte nikdy vidět, včetně deníčků, erotického časopisu a špinavých ponožek.

 

 

Kromě kvalitní postele už toho student mnoho nepotřebuje. Bude ale výhodné pořídit mu také prostornou šatní skříň. Dívky si do ní naskládají hromady slušivých oděvů a kluci ji zaplní třeba činkami, balóny nebo zásobou chipsů.

 

 

Neprohloupíte, když studentský pokoj vybavíte také knihovnou, ovšem místo papírových knih se v ní mohou hromadit různé elektronické čtečky, mobily, tablety, CD, DVD a podobně. I to dokládá, že se Váš student neobejde bez dostatečně dlouhých kabelů. Jako u každého pokoje ani tady nepodceňte správné osvětlení.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů