Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Kvalitní zdravotní matrace! Super akce

27. 9. 2012

Je to k nevíře, ale matrace neuvěřitelným způsobem ovlivňují nejen spánek, ale i celkový zdravotní stav člověka. Nepohodlí způsobí zlou náladu, a navíc špatný spánek může dát podnět ke vzniku Alzheimerové nemoci. Nekvalitním spánkem si nepřivodíme jen blbou náladu a malátnost, ale navíc zvyšujeme riziko vzniku diabetu 2. typu.

Ano – nepohodlná postel a nekvalitní matrace jsou jednou z hlavních příčin probdělých nocí a špatného zdravotního stavu. To nechcete, a proto Vás vítáme v našem internetovém obchodě, kde si můžete objednat velmi kvalitní zdravotní matrace za rozumné ceny. Běží stále akce matrace 1 + 1 zdarma - v tomto případě není důvod váhat s objednávkou.

Zdravotní matrace rozhodně stojí za uváženou, pokud chcete žít plnohodnotným životem. Dovolujeme si Vám nabídnout i anatomické polštáře, které se dokonale přizpůsobí Vašemu tělu.

Polštářek uvedený na obrázku kromě toho, že má skvělou schopnost „obtékaní těla“, má navíc i termoregulační vlastnosti. V parných dnech dokáže snížit teplotu až o 5 stupňů, čímž snižuje pocení těla až o 90%. Naopak v zimních měsících příjemně hřeje. Velmi žádaný je anatomický polštář ušitý z čistě přírodních materiálů – pohanka, bavlna, kde si zákazníci nejvíc cení univerzálního využití tohoto šíjového válečku.

Nabídka zdravotními matracemi a anatomickými polštářky nekončí. Sháníte ratanový, rustikální nebo zahradní nábytek, dětské pokoje, ložnice, kuchyně či originální bytové doplňky? Naše přehledně uspořádaná nabídka zboží Vám umožní si vybrat jen to nejlepší a za velmi výhodné ceny.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů