Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Malý dětský pokoj, ale velké požadavky na bydlení? Víme, jak na to!

12. 8. 2019

Myslíte si, že tyto dvě věci nejdou dohromady? Jste na omylu a my vám to rádi dokážeme. S chytrým multifunkčním nábytkem a dekoracemi do dětského pokojíčku se i zdánlivě nemožné stane možným. Až mnohdy sami nestačíme žasnout, na kolik multifunkční nábytek skutečně je. Bohužel ne každý z nás může poskytnout svým dětem rozměrově velký dětský pokoj, i když bychom si to přáli. Naštěstí dnešní trh zboží nabízí nejen multifunkční nábytek, ale i krásné dekorace do dětského pokojíčku, takže i malý pokoj proměníte v „ráj na zemi.“

Nebylo by skvělé, kdyby nábytek plnil více funkcí zároveň? Majitelé menších bytů jistě souhlasně přikyvují. Právě pro vás máme multifunkční nábytek.

BUMERANG BR-14 sklápěcí postel  Patrová postel se skříní Moli 20 - výběr barev

Multifunkční nábytek má mnoho nesporných výhod. Společně se na ně podíváme. Jak už z pojmenování multifunkční vyplývá, nábytek zastupuje více druhů nábytku v jednom. Díky tomu také šetří místo v pokoji, které by jinak zabíraly samostatně stojící kusy nábytku. A nejen to! Multifunkční nábytek je také velmi zajímavým designovým prvkem. Ač se to nemusí zdát, multifunkční nábytek ušetří i vaše peníze a čas. Kvůli dnešnímu hektickém způsobu života nemáme téměř čas na sebe ani na své nejbližší, natož pak na nákup samotného nábytku. Rozhodně je tedy namístě říci: „není čas ztrácet čas! “ Pořízením multifunkční postele získáte postel, psací stůl a skříň v jednom.

Dětská postel Robin multifunkční

Multifunkční nábytek oceníte zejména v malých bytech, garsonkách nebo nájemních bytech. Ideálním místem pro jeho umístění je právě dětský pokoj. Dětský pokoj je potřeba zařídit prakticky, funkčně a pokud možno ke spokojenosti dětí i rodičů. Jenže mnohdy to jde horko těžko, když jsou k dispozici malé prostory. Do nich však bez větších obtíží umístíte multifunkční nábytek, který plní více funkcí zaráz. A tak i malý pokoj může splňovat stejné požadavky na pohodlí a funkčnost jako ten prostorný. Je pravda, že si malé prostory žádají kompromisy, ale ty nemusí být na úkor našeho pohodlí a spokojeného žití.

Na našem e-shopu najdete mnoho multifunkčních postelí. Rádi bychom vyzdvihli právě některé z nich. Vyvýšená postel Aurora nabízí horní lůžko, psací stůl, skříň, schůdky, mobilní kontejner a police v jednom. To však není všechno. Každý schůdek je velmi rafinovaně zhotoven jako šuplík. Schůdky tak skvěle poslouží jako úložný prostor. Všechno dohromady vám prakticky tvoří vybavení celého dětského pokoje na malém a úsporném prostoru. Podobnou postelí je vyvýšená postel Octavia, se kterou vybavíte dětský pokoj účelně, prakticky, funkčně a k tomu všemu stylově.    

Dětská vyvýšená postel Aurora 90x200cm, pravá - výběr odstínů   Vyvýšená postel Octavia se skříní a psacím stolem - bílá

Multifunkční postele však nemusí být pouze vyvýšené, může se jednat i o klasické postele. Ty také nabízíme. Mezi oblíbené patří postel Walter a Evita. Uvnitř i vně postele Walter se nachází policové regály, postel tak nabízí prostorné lůžko a úložnou jednotku v jednom. Součástí postele Evita je psací stůl, dva hluboké úložné prostory a schůdky s dostatečně širokou nášlapnou plochou.

Multifunkční vyvýšená postel Walter - dub brooklyn / bílá  Multifunkční dětská postel vyvýšená Evita - bílá / šedá

Kromě multifunkčních postelí najdete na našem e-shopu postele manželské i dětské, čalouněné i postele z masivu a kovové postele.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů