Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Matrace Odette

21. 6. 2018

 

Mezi nejvýhodnější nákupy na našem portále patří bezesporu matrace Odette. Jedná se o kvalitní matraci za velmi atraktivní cenu. Mezi levnými matracemi je tato králem. Za cenu pod 3.000 Kč dostanete jednu z nejlevnějších matrací, ale kvalitativně na úrovni střední třídy.

Matrace Odette je vhodná pro každodenní spaní pro muže, ženy i děti. Matrace Odette je českým výrobkem, nicméně obsahuje německé pěny o různých tuhostech, které svými vlastnostmi jsou velmi podobné studeným pěnám. Z jedné strany je matrace tužší, zatímco z druhé strany měkčí. Pouhým otočením matrace změníte její tuhost. Matrace o dvojí tuhosti jsou vhodné zejména do manželských postelí, kde každý z manželů si může zvolit tuhost, kterou preferuje. Ženy obvykle volí měkčí stranu, zatímco muži tužší. Dvojí tuhost matrace také eliminuje možnost špatného výběru matrace. Obecně lze říci, že matrace Odette má střední tuhost, proto se hodí pro většinu spotřebitelů. Kdo z Vás preferuje tuhou matraci nebo naopak extrémně měkkou, poohlédněte se raději po jiné.

Matrace Odette obsahuje 7 ortopedických zón, které napomáhají lepšímu rozložení hmotnosti člověka na matraci. Nopky, které jsou umístěny na povrchu obou stran matrace, jemně masíruji pokožku a celkově působí velmi příjemně. Nemusíte se obávat, nopky jsou velmi měkké a v žádném případě nijak netlačí.

Další velkou výhodou matrace Odette je její potah, který je vyroben z bavlny a prošitý termorounem pro lepší odvětrávání. Potah působí na dotek velmi příjemně, je antibakteriální, snímatelný a také samozřejmě pratelný. Matrace Odette s tímto potahem je vhodná pro alergiky i astmatiky.

 


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů