Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Modulární postel pro studenty – flexibilita a úspora prostoru

2. 11. 2023

Když se řekne "studentský život", mnohým naskočí obraz párty, nekonečného učení a malých ubytovacích pokojů. A právě na ty poslední je přímo skvělá Cody Modular, postel, která dokáže oživit jakýkoliv pokoj a dostat z něj maximum. Vždyť co student chce více, než komfortní místo k odpočinku a zároveň získáte dostatek prostoru pro svůj studijní materiál?

 

                              
 


Cody Modular je postel, která nejenže šetří prostor, ale také jej inteligentně využívá. Dekor v imitaci světlého dubu dodá pokoji příjemnou a teplou atmosféru. Představte si, jak se probouzíte v útulném pokoji, který působí jako útulné hnízdečko. A to díky této úžasné posteli.

Design Cody Modular je tak flexibilní, že si jej můžete přizpůsobit dle svých potřeb. Potřebujete postel pro dvě osoby? Sestavíte ji jako patrovou postel s jednoduchou postelí. Máte tři děti? Sestavíte ji jako patrovou postel s vyvýšenou postelí a přistýlkou. K posteli můžete přidat psací stůl pro domácí úkoly, skříň na oblečení nebo jiný nábytek ze stejné kolekce Cody. Určitě stojí za to, zmínit další výhodu této flexibilní postele, a tou je její snadné rozložení na jednotlivé díly. Takže pokud již nebudete chtít patrovou postel pro dvě děti, můžete rozložením patrové postele získat dvě postele nízké.

            

Bezpečí je dalším kritériem, na které si Cody Modular zakládá. Postel má oblé hrany, takže se nemusíte bát zranění. Do postele se dá vystoupat po žebříku, nebo pokud dáváte přednost úložnému prostoru, po schůdcích, ve kterých můžete skrýt své tajemství nebo další věci, které potřebujete mít po ruce.

 

                                                   Cody Modular nabízí i možnost zásuvky pod postel, která je v tomto případě jako bonusový úložný prostor. A co víc, můžete si vybrat, zda chcete schůdky nebo žebřík uložit na levou nebo pravou stranu postele. Ale to nejlepší nakonec  - Cody Modular je extrémně pevný a kvalitní nábytek. Takže ať už je nábytek pro děti či studenty, můžete si být jisti, že vaše investice do Cody Modular se vyplatí. Nejenže ušetříte prostor v dětské či studentském pokoji, ale také získáte nábytek, který vám vydrží.


                                   


Ať už jste v malém studentském pokoji nebo potřebujete vyřešit problém s ubytováním tří dětí, Cody Modular je právě pro vás. Je to nábytek, který vám poskytne vše, co opravdu potřebujete - pohodlí, bezpečí, úsporu místa a flexibilitu. Protože život studenta je plný změn a nečekaných výzev. A to je přesně to, na co je Cody Modular připravena.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů