Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Mokré čištění matrací se zapůjčeným tetovačem

25. 6. 2014

Mokré čištění matrací a koberců obecně

Mokré čištění je obecně chápáno jako nejefektivnější metoda čištění koberců, sedaček i matrací. Pro čištění jsou vhodná většina materiálů, jak umělých, tak přírodních. Pokud máte například materiály typu juta, kokos či konopí, je od výrobce nutné zjistit, zda tyto materiály lze na mokro čistit. U většiny těchto materiálů může z důvodu mokrého čištění dojít k určitým problémům v podobě ztráty kvality daných vlastností. Matrace ze zmíněných materiálů se však vyrábí pouze minimálně, nejčastější je materiál umělý a problém není ani v čištění matrací z dutých vláken. Na mokro pomocí stroje na mokré čištění koberců, sedaček a matrací lze rovněž čistit potahy matrací, které se v mnoha případech sice dají z matrace sundat, ale nevejdou se do pračky a navíc je neberou ani prádelny.

 

Ptejte se odborníků!

Rádi byste zjistili více informací o mokrém čištění, ale nedaří se Vám nalézt ucelený zdroj? Navštivte internetové stránky firmy Půjčovna čističů koberců Praha, kde najdete kompletní popis metody mokrého čištění. Stručně řečeno, mokré metoda čištění koberců, sedaček a matrací spočívá v talkovém nastřikování čisticí směsi do čištěného povrchu, kde čisticí prostředek díky svým vlastnostem velmi rychle naváže nečistoty a usazený prach. Výkonná sací turbína tento čisticí roztok obohacený o usazené nečistoty odsává zpět během krátkého okamžiku a čištěný materiál bez ohledu na typ zůstává po čištění pouze mírně navlhlý. Matrace schnou cca 6 hodin dle vlhkosti a teploty v místnosti. Ideální je otevření okna, kdy matrace profoukne a schne výrazně rychleji.

 

Zapůjčení tepovače

Pokud jste se rozhodli si matrace či koberce vyčistit svépomocí, rozhodně nedoporučujeme používat jakékoliv čisticí prostředky bez smíchání s vodou a kvalitního odsátí pomocí extraktoru. Pouze byste ušpinění zatlačily do hloubky a skvrny by se na tomto na první podhled čistém místě tvořily mnohonásobně rychleji. Vhodnější je zapůjčení profesionálního tepovače, který půjčuje právě firma Půjčovna čističů koberců Praha a půjčovnu najdete na Praze 4 na adrese Na Záhonech 834/52, Praha – 4.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů