Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Multifunkční nábytek výrazně šetří místo

6. 9. 2018

Nevěřili byste, kolik toho doma nashromáždí obyčejná rodina za jeden pouhý rok! Hromady věcí, pro které se pak marně hledá úložný prostor. A co teprve, když Vám kromě věcí přibývají také další členové rodiny – ať už děti nebo zvířata. Pak už se téměř neustále zakopává o hračky či pohozené předměty nejrůznějších velikostí a tvarů.

Do malého pokojíku bez problémů umístíte i několik dětí pomocí multifunkčních postelí. Obvykle mají lůžko vyvýšené a pod ním může být šatní skříň, police, šuplíky nebo i psací stůl. Pokud je psací stůl ve výšce lůžka, umožňuje dětem pohodlné odkládání knih, tabletů či hraček. Sloužit může také pro umístění lampy.

Dětská postel vyvýšená Evita - bílá/šedá

U některých typů multifunkčních postelí můžete dokonce psací stůl na kolečkách šikovně ukrývat přímo pod lůžko. Student má pak vlastně vše při ruce – od postele přes psací stůl až po skříň a šuplíky. Multifunkční postel pořídíte v pestré škále barev a odstínů. Vyhovovat pak může jak malým školákům, tak také dospívajícím studentům. Skříně a úložné regály je obvykle možné  poskládat v pravé i levé variantě.

Dětská postel s psacím stolem Moli - výběr barev

Pro mladé dvojice může být výhodné spát na vysoké multifunkční posteli, pod kterou může být pracovna, nebo která může ukrývat úložný prostor. Čím je postel vyšší, tím více má pod lůžkem možností. Bez problémů do ní schováte sezónní oblečení či méně často používané věci, jako jsou spacáky, sportovní náčiní, vánoční ozdoby apod. Do vnitřního úložného prostoru se dá pohodlně dostat přes dvířka. Díky nim je uskladňování a vybírání potřebných věcí jednodušší. V malém studentském bytě je taková multifunkční postel nedocenitelná. Po jedné straně postele může být úložný prostor v podobě policového regálu.

Postel Walter - dub baltimore/bílá

A jako jsou multifunkční postele, tak se také prodávají i multifunkční sedací soupravy. Samozřejmostí je u nich úložný prostor, možnost rozložení pro spaní apod. I takto ušetříte spoustu místa. Při nákupu ale dbejte na kvalitu a pevné materiály. Spánkem trávíte mnoho času a pokud chcete mít zdravou páteř a netrpět bolestmi, dejte si záležet na výběru matrace.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů