Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Na lůžko se alergik musí zaměřit v první řadě

27. 8. 2012

Při výběru matrace je důležité zohlednit a hlavně sladit několik faktorů. Zaprvé rošt musí s matrací tvořit dokonalý pár, je proto opravdu velmi důležité vědět, jaký bude pod matrací podklad. Pak musíme zohlednit hmotnost zákazníka a tuhost matrace, kterou dotyčný preferuje. V neposlední řadě patří mezi důležité faktory výška jádra, materiál a cena. Ale co když tyto všechny aspekty nejsou pro zákazníka nejdůležitější?

Naopak bodem číslo jedna, kterému bude podřizovat výběr matrace, je zdravotní nezávadnost a vhodnost použití pro alergika. Lidé alergičtí musí mít takové matrace, na které se roztoči a bakterie nemají šanci usadit a množit se. Tuto vlastnost splňují matrace gelové, jsou tak vhodné i pro děti, alergiky, ale také do nemocnic a léčeben. Matracím pro alerigiky je věnována celá kategorie se stejným názvem Matrace pro alergiky.

Jelikož postele jsou hlavním zdrojem roztočových alergenů v našich domácnostech, musíme jim věnovat zvýšenou pozornost. Celou noc máme nos doslova zabořený v alergenech. Pro zdravého člověka to nepředstavuje žádné nebezpečí, ale u člověka, který má alergii na roztoče prokázanou, je to naopak. Vezte, že v tomto případě je používání protiroztočových povlaků nejdůležitějším opatřením při této nepříjemné alergii.

V této kategorii vám nabízíme zboží, které je určeno pro alergiky, astmatiky a také pro všechny ty, kteří kladou velký důraz na vysokou hygienu lůžka. U alergiků, astmatiků a ekzematiků je skutečně klíčové vytvořit pro spánek čisté prostředí, ve kterém bude omeze


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů