Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Nábytek do dětského pokoje

25. 2. 2015

Každý rodič si přeje pro své dítě jen to nejlepší. Tak proč nezačít u dětského pokoje, kde děti tráví nejvíce času? Nábytek do dětského pokoje by měl splňovat nejen bezpečnostní podmínky, ale také by měl rozvíjet fantazii dítěte a dítě by se v něm mělo cítit bezpečně.

Za hlavní součást dětského pokoje považujeme postel, která by měla být kvalitní, bezpečná a hlavně pohodlná. K tomuto nám dopomůže kvalitní matrace, dbejte na to, aby byla z vhodného materiálu. Vždyť klidný a bezpečný spánek je k nezaplacení. Také nezapomínejme na psací stůl, ten by měl být uzpůsobená výšce dítěte a k tomu nám může dopomoci tzv. rostoucí nábytek. Který doslova poroste s vašim dítětem. Ale nejen nábytek je v dětském pokoji důležitý. Pokoj by měl mít dostatečnou hrací plochu a také dekorace, které  pokoj nejen zútulní, ale dopomohou rozvíjet dětskou fantazii.

Zdroj: www.nabytek-stylove.cz

autor: Veronika Zahradníková


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů