Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

(Nejlepší) přítel člověka? Postel!

11. 3. 2019

I když se to může zdát na první pohled neuvěřitelné, v posteli strávíme jednu třetinu svého života. Proto je důležité, jaké prostředí pro svůj spánek vytvoříme. Kvalitní spánek nám totiž přinese odpočinek a do nového dne můžeme vkročit svěží.

Postel s roštem Black 160x200cm - černá mat/lesk

V dávné minulosti spali lidé jen na holé zemi. Postupně si místo na spaní různě vylepšovali. Zejména kůží zvířat, dekami a později také dřevěnou lavicí. Skutečnou postel měli zpočátku jen ti nejzručnější a později ti nejbohatší.

Nyní však vlivem stresu, náročného způsobu života a nízké fyzické aktivity stále více lidí trpí nespavostí a bolestí zad,  proto je důležité, aby si právě v ložnici vytvořili co nejoptimálnější prostředí. K tomu je zapotřebí především kvalitní postel.

Kvalitní postel si nelze představit bez dobře zhotoveného roštu a pořádné matrace. Při jejich výběru musíte především zohlednit svou hmotnost a další individuální požadavky.

Člověk si ani neuvědomí, kolik věcí se v posteli každý večer odehrává. Někteří z nás si představují ty nejtajnější sny, jiní si čtou, další jen odpočívájí. Každý z nás se ale shodne na tom, že je důležité, aby byla postel pohodlná a my se tak těšili na to, až dojdeme domů, unavení z práce či školy a opět do ní zalehneme.

Vyspěte se každé ráno do růžova díky posteli z Nabytek-harmonia.cz. Na našem eshopu naleznete mimo jiné také manželské, dětské, studentské, čalouněné, ale i postele s úložným prostorem či postele pro seniory.

 


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů