Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Nepodceňte výběr psacího stolu

2. 7. 2019

Prázdniny jsou na samém začátku. My dospělí a pracující z toho nejsme nijak vytržení, jelikož se nás to již bohužel netýká. Avšak naše děti jsou radostí bez sebe. Od třídních učitelů převzali vysvědčení a „Hurá“ letní prázdniny jsou tu. Ačkoli bychom si všichni přáli, aby se v čase dovolených a prázdnin zastavil nebo alespoň zpomalil čas, nejde to a než se nadějeme bude konec srpna.

To pro školáky znamená jediné – návrat do školních lavic a začátek školního roku 2019/2020. Pro nás rodiče nastává tradiční shon po školních potřebách. Kromě školních pomůcek je potřeba vybavit i dětský pokoj vhodným nábytkem. Máte předškoláka, který půjde v září poprvé do školy? Dítě již školou povinné nebo teenagera? Ať už vaše dítě nastupuje do první třídy, přechází na druhý stupeň nebo na střední školu, rozhodně potřebuje místo výhradně pro učení a rozvíjení schopností. Přesně takové místo poskytne pořádný psací stůl.

Psací stůl Josephine - dub jackson / bílá  Dětský psací stůl Varios III - šedá

Zajisté nám dáte za pravdu, když řekneme, že psací stůl je alfou a omegou pokojíku každého školáka. Určitě byste vaše děti nechtěli sledovat shrbené nad úkoly u jídelního stolu nebo na posteli. Slabý výkon ve škole, bolavá záda a mizerná nálada. To vše mohou být důsledky nesprávného prostředí na učení. Nevhodné prostředí dokonce vede ke špatnému držení těla, čímž trpí zejména dětská páteř, která je stále ve vývinu. K tomu všemu většinu dětí domácí úkoly nebaví a mnohem raději dělají jakékoli jiné věci, které je zabaví. Když však opatříte dítěti stůl, který se mu bude líbit, s úkoly se popere s mnohem větší chutí a radostí.

Rohový psací stůl Kent - bílá                       Studentský psací stůl Saturn - černá / béžová

Provedení psacích stolů je nespočet. Nejprve se však zaměříme na výbavu. Na trhu můžeme najít psací stoly s šuplíky, dvířky nebo v kombinaci šuplíky/dvířka. Některé stoly nabízejí výsuv na klávesnici, těm pak říkáme PC stoly. Existují také psací stoly rohové a psací stoly s nástavcem. Na našem e-shopu dokonce nabízíme netradiční psací stůl s výsuvným kontejnerem. Najdete u nás také spoustu stolů s praktickou průchodkou na kabeláž. 

Psací stůl s kontejnerem Aurora, levý - výběr odstínů  Psací stůl s kontejnerem Aurora, pravý - výběr odstínů

Velmi důležitým faktorem při výběru psacího stolu je také materiál. Mezi základní materiály patří lamino a masiv. Velkou výhodou nábytku z lamina je nízká a přívětivá cena, zřejmě i proto je tento materiál nejrozšířenější. Lamino také nabízí velký výběr z rozmanitých dekorů. Pokud se vám například líbí masiv, ale nemáte na něj finance, určitě vás nadchne jeho lamino imitace, díky které na první pohled ani nepoznáte, že se nejedná o dřevo. Nábytek z lamina má dobrou odolnost proti poškození a snadno udržovatelný povrch, což ocení nejeden z nás. Nábytek z masivu je nezávadný, stabilní, má originální vzhled a vydrží i stovky let. Na začátku vysoké pořizovací náklady se časem vrátí a vyplatí. Nábytek za masivu má krásnou nenapodobitelnou vůni a je zdravotně nezávadný.

Psací stůl Net 106/935 - bílý  Psací stůl z masivu BIK 03 - výběr moření

Neotálejte a začněte s nákupy včas a vyhněte se tak zbytečnému stresu na poslední chvíli. Na našem e-shopu najdete psací stoly z lamina i masivu, bílé a černé psací stoly nebo rohové a dětské psací stoly, ale také PC stoly.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů