Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Nůžkové stany od nás dokonalá zahradní párty u vás

6. 3. 2015

Nůžkové stany mají ohromné využití – firemní, kulturní, sportovní a jiné společenské akce, ale také vám mohou nahradit skladovací prostor pro drobnou techniku, spolehlivě vám ukryje trampolínu, dřevo nebo vyprané prádlo před deštěm.  Využití nůžkových stanů je velké, a proto se vždy vyplatí tento výrobek vlastnit. Navíc vzájemným propojením stanů docílíte většího prostoru.   

Nůžkové stany nezbytně patří k letním radovánkám    

Nůžkové stany! Grilovací párty bez nůžkového stanu? Nemyslitelné! A kde se tradice garden party zrodila? V Anglii, kde královna Alžběta každý rok pravidelně zvala do svých nádherných zahrad své hosty, někdy se jich sešlo i kolem desítky tisíc. Letní slavnosti jsou oblíbené po celém světě, ale v takovém měřítku jako je pořádala anglická panovnice, je zřejmě nikdo neorganizuje.  Ano, žádná akce se neobejde bez úkrytu před nepřízní počasí. Naštěstí je pryč doba, kdy byly nůžkové stany cenově nedostupné a mohli jste si je pořídit pouze v zahraničí. Po revoluci se stále ještě vyplatilo si párty stany pronajímat. Dnes je vše jiné a díky příznivým cenám se nůžkové stany stávají běžnou součástí našich domovů.

Velký výběr barev a rozměrů - nůžkové stany

Nůžkové stany! Nekupujte si k moři slunečník, ten si nechte na zahradě. Nyní si všichni pořizují nůžkové stany. Tyto výrobky se dají nejen snadno smontovat a demontovat, ale také jsou lehce přenosné. Dostupné jsou i náhradní díly, jako bočnice, přenosné tašky, moskytiéra, náhradní střechy, stojné nohy a další. Široká škála barev, tvarů a rozměrů. Konstrukci tvoří ocelové nebo hliníkové trubky, zesílené spoje, zajišťující stabilitu při každé zátěžové situaci. Střechy a bočnice se vyrábějí z kvalitního a voděodolného PVC, která se dobře udržuje v čistotě a životnost tohoto výrobku přesahuje až deset let.  

Pokud chcete zjistit, jak si správně vybrat nůžkový stan, tak zavítejte na stránky nabytek-dnes.cz. Na tomto webu najdete zajímavé informace, které vám pomohou ujasnit si, jaký stan opravdu potřebujete.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů