Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Odhalujeme tajemství: Jak vytvořit ideální prostor pro mladou slečnu s novou kolekcí Esme

28. 11. 2023

Vítejte ve světě designu, který je jako kouzelná zahrada, kde každý prvek představuje květinu v bujném aranžmá nazvaném „Dokonalý pokoj Esme pro mladou dámu“. Představte si vstup do místnosti, kde každý detail, od odstínu stěn po elegantní linii stolové nohy, tvoří symfonii pohodlí, vkusu a praktičnosti. Světle šedá barva zde tichým hlasem vypráví o nadčasové eleganci a harmonii.

V srdci dívčího pokoje stojí skříň, ať už dvou nebo třídveřová, jako majestátní strážce organizace. V jejím nitru se skrývají poklady - od šatů pro zvláštní příležitosti po každodenní oblečení, přičemž každý kousek má své určené místo. Skříň tak odráží osobnost mladé dámy a přináší řád do jejího oděvního repertoáru.

                      

Vedle ní se nachází komoda s rafinovaným organizérem, který je pokladnicí pro šperky a drobné doplňky, jež jsou nedílnou součástí dámské výbavy. Jaké to je každé ráno otevřít komodu a vybrat si ty správné šperky, které dokonale doladí váš outfit? Doplňte komodu zrcadlem a vytvořte tak kosmetický kout, který se stane exkluzivním teritoriem pro každou mladou dámu.

                     

Nyní se podíváme na psací stůl, který není pouhým kusem nábytku, ale stanicí pro kreativní myšlení. Jeho praktické úložné prostory a integrovaný USB port jsou připraveny podpořit studijní aktivity a zároveň poskytnout energii pro všechny elektronické pomocníky - od telefonu po notebook.

                                                       

Nesmíme opomenout postel, prostorný ráj klidu, kde se sny prolínají s realitou. Zvýšené nohy postele usnadňují úklid, zatímco měkké čelo postele slibuje pohodlí pro večerní relaxaci s knihou nebo při sledování oblíbeného filmu. Variantu s úložným prostorem ocení každá mladá dáma pro schování svých tajemství nebo sezónního oblečení. 

      

 

V pokoji každé studentky je knihovna nezbytným společníkem. S policemi různých velikostí poskytuje prostor nejen pro knihy a studijní materiály, ale i pro dekorace a květiny, které dodají místnosti osobitý šarm. Diskrétní dvířka na knihovně pak ukrývají prostor pro soukromé poklady.

                                                              

                                                             b            

 

A jako poslední, ale neméně důležitý prvek, noční stolek s dvěma zásuvkami, který bdí nad nočními příběhy a sladkými sny. Je to místo, kde mladá dáma může odkládat svůj deník plný snů a tajemství předtím, než zhasne lampičku a ponoří se do klidného spánku.

                                                                             

 

 

Takto lze vytvořit prostor, který není pouze pokojem, ale celým světem, kde se mladá dáma může cítit jako v pohádce. Světle šedý odstín je plátnem pro malování barev života a každý kousek nábytku je kapitolou v příběhu, který ještě má být napsán. Ideální prostor pro mladou dámu je místem, kde má prostor pro růst, seberealizaci, snění a kde může být svá. Všechny kritéria výše zmíněna naleznete u nábytku u kolekce ESME.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů