Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Otáčí se za jinou? Víme, jak ho udržíte po svém boku!

14. 2. 2019

Už jste asi slyšeli, že láska prochází žaludkem. Mnohem častěji ale láska prochází přes postel! Prozradíme vám, jaká pravidla dodržovat, aby váš vztah skvěle fungoval!

Jak na to


Ať už děláte cokoli a žijete s kýmkoli, základem všeho je kvalitní odpočinek. Špatně vyspaný člověk je jednoduše protivný a dokonce může vinu za svou mizernou náladu házet na svého partnera či zbytek rodiny. Bez dobitých baterek nebude váš partner ani milý, ani láskyplný ani sexuálně náruživý. A klidně řekne, že za to můžete právě Vy! Jak to změnit?

Čarování v posteli


Ložnice je symbolem partnerství. Muž by měl mít v posteli ženu po své levici. Určitě byste měli mít stejné prostěradlo a stejné povlečení. Partneři, kteří mají každé své povlečení, se více orientují na svou osobnost a méně na vztah. V ložnici je ale vhodné pečovat právě o partnerství. Nad postel si určitě dejte velkou společnou fotografii – bez dětí a bez rodinných příslušníků. Ideálně si pořiďte u profesionála lehce erotickou partnerskou fotku, která vám bude stále připomínat vaši lásku a vášeň. Do ložnice byste také měli umístit párové předměty, které jsou blízké vám i vašemu partnerovi a při pohledu na ně si vzpomenete na šťastně prožité chvíle vás obou.

Postel NESTOR 180x200 cm

Pozor na omezování


Jestliže se ve vztahu cítíte omezovaní, možná k tomu přispívá i vaše postel! Pokud totiž máte postel z jedné strany přímo u stěny, pak ten partner, který spí u zdi, je omezován nejen přístupem ke své posteli, ale i v partnerství. Proto se doporučuje mít z obou stran postele stejnou uličku. Podle některých teorií vztah ovlivňují i další drobnosti, včetně jmen na dveřích či zvonku. Máte tam rodinné příjmení? Nebo také křestní jména? Podle toho, čí jméno je na dveřích, se také dá určit, kdo domácnosti vládne. Jestliže chcete zvýraznit svou individualitu, měli byste mít na dveřích celá jména, přičemž první by mělo být jméno muže, který rodinu živí a stará se o ni.

Matrace je základ


V posteli trávíte i třetinu svého života.  Bez kvalitní matrace ale nemůžete očekávat kvalitní spánek. Abyste se dobře cítili a probouzeli svěží a bez bolesti zad, postačí jen zvolit správnou matraci. Divili byste se, jak velké zázraky matrace dokáže! Bez velké námahy vás zbaví bolesti páteře, hlavy i celého těla. Chcete, aby se na vás partner po probuzení usmál? Bez kvalitní matrace to půjde jen těžko! A pozor - pokud jste ukončili jedno partnerství a nechcete přenášet staré problémy do nového, kupte si nové matrace. Na té staré zůstane otisk bývalého partnera a jeho energie se pak vnáší do nového vztahu.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů