Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Pohodlné konferenční židle a kancelářská křesla

13. 8. 2014

Pohodlné sezení při práci je velice důležité pro dobrý pracovní výkon nezatížený únavou. Špatná nebo nekvalitní pracovní židle nebo křeslo může vézt k trvalému poškození zdaví, hlavně páteře.

Kvalitní židle nebo křeslo by mělo splňovat dvě základní kritéria:

* mělo by být ergonomicky přizpůsobené postavě člověka, která bude konferenční židli nebo křeslo používat

* měla by být dodržena vhodná vzdálenost od pracovní desky stolu

 

Kromě kancelářského křesla se v kancelářích nacházejí také další židle, většinou je nazýváme konferenční židle. Tyto židle louží k občasnému posezní, nejsou to hlavní pracovní židle.

Tyto konferenční židle by měly vhodně doplňovat ostatní nábytek v kanceláři, případně také konferční stůl. Konferenční židle jsou většinou jednoduché konstrukce, sedací část bývá většinou čalouněná. Tyto židle nebývají většinou ani drahé, jejich cena se pohybuje od 490,- Kč.

 

Kvalitní kancelářská křesla

Tyto křesla se často nazývají manažerská křesla nebo manažerské židle. Kvalitní kancelářské křeslo se vyznačuje kvalitním dílenským zpracováním, dojem z takového křesla musí být dokonalý. Pro ty, kdo kancelářská křesla požívají je to jakýsi znak postu, který v kanceláři zaujímá.

Kancelářská křesla mají sedací část většinou z kůže – to je utěch nejdražších modelů – nebo z kvalitní koženky. Není ovšem vyjímkou, že i kvalitní kancelářské křeslo má sedací část kvalitně čalouněnou.

 

Konferenční stoly

Nezbytným doplňkem kanceláře jsou různé konferenční stoly a stolky. Konferenční stoly většinou slouží jako pracovní stoly při různých poradách a pracovních setkáních.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů