Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Rekonstrukce bytů a bytových jader

4. 11. 2014

Uvažujete o rekonstrukci bytu, ale nevíte jakou firmu vybrat případně, jestli rekonstrukce má být komplexní nebo částečná? Chcete ušetřit a dostat kvalitní službu nebo si za odbornost raději připlatíte? Na všechny tyto otázky najdete odpověď v níže uvedených řádcích, rekonstrukce bytů je nákladná a zdlouhavá záležitost, vybírejte kvalitně! Naše dotazy nám zodpověděli profesionálové ze společnosti Rekonstrukce bytu Brno.

Odborné služby jsou k dispozici za vyšší ceny

Odbornost a kvalita se cení ve všech oborech vyšší cenou, jinak tomu není ani v oboru stavebnictví rekonstrukce bytů a bytových jader nevjímaje. Rekonstrukce je sled několika fází, z nichž každou musí provádět specializovaná osoba s certifikací na danou činnost. Na první pohled se může zdát, že rekonstrukci zvládne každý kdo má dvě ruce a dvě nohy, ale věřte tomu, že v odborné kvalitě rekonstrukce rozhodně nebude. Profesionální firma klientům navíc vždy dodává všechny nutné revizní zprávy, které slouží jako základní kámen pro případné reklamační řízení.

Čím dříve rekonstrukci objednáte, tím lépe

Čekací lhůty na rekonstrukci jsou u kvalitní firmy v řádu měsíců, jelikož firma musí vytížit svoje kapacity odborníků a řemeslníků. Pokud se tedy rozhodnete pro rekonstrukci a domníváte se, že rekonstrukce by mohla cca do 14ti dnů začít, jste na velkém omylu. Mnoho firem má čekací lhůty až tři měsíce od doby podepsání smlouvy o dílo. Smlouva o dílo je základní kámen pro spolupráci mezi stavební firmou a klientem a z nich vychází všechny podmínky včetně podmínek případné reklamace.

Revizní zkoušky a protokoly jsou nezbytné

Dle informací pana Zemánka z firmy Rekonstrukce bytů Brno, musí každá firma, která Vám provede rekonstrukci, zároveň dodat rovněž předávací protokol díla, kde jsou přiloženy i protokoly o různých zkouškách v podobě elektrorevize, tlakových zkoušek vodoinstalace či zkoušky odpadů. Většina ze jmenovaných je nutná ze zákona, pokud Vám protokoly firma nedoloží, musíte si je vyžádat.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů