Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Trocha přírody v domácnosti

17. 12. 2015

Vůně dřeva, jeho syrovost, přirozenost dokáže nabudit příjemné pocity mnoha lidí. Díky těmto a dalším vlastnostem je dřevo hojně využíváno v domácnosti. 

Dřevo - masiv, je lehce dostupný přírodní materiál. Rozlišujeme dřevo měkké (většinou z jehličnatých stromů - smrk) a dřevo tvrdé (akát, tis, dub, buk). Nábytkářský průmysl nabízí nespočetné varianty produktů ze dřeva. Nábytek z masivu je ekologicky ošetřený kvalitními přípravky (vosk, olej) a tím se prodlužuje životnost dřeva a chrání proti oděru a mechanickému poškození. Při výrobě nábytku se setkáváme s kombinací dřeva, lamina, MDF materiálu. 

Produkty z masivu, které na našich stránkách nabízíme jsou určeny pro vybavení celé domácnosti (obývací pokoje, ložnice, pracovny, dětské pokoje, jídelny). Naleznete zde mnoho variant komod, skříní, stolů, stolků, židlí a dalších prvků, které domácnost zútulní.

 

 


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů