Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Vneste do svého domova trochu orientu

21. 3. 2019

Někdo si pod slovem orientální představí daleké země a jejich exotickou atmosféru. Orientální styl je typicky pro východní země, které jsou nám poměrně vzdálené. Někteří z nás mají to štěstí, že tyto země za svůj život alespoň jednou navštíví, jiní pouze zůstávají u představ, jak to tam asi vypadá, jestli je to takové, jak vidíme v televizi nebo ještě lepší.

Návštěva pro nás cizích zemí patří především k aktivitám, které děláme v létě. Mnoho z nás si vezme v práci dovolenou a vyrazí se svými dětmi, které mají letní prázdniny do ciziny. Ovšem orientální země nebývají mezi námi Čechy příliš navštěvované. Velmi oblíbené jsou naopak země Evropy - Francie, Spojené království, Itálie, Chorvatsko, Řecko, Španělsko atd. Tyto země jsou bezpochyby krásné a svou kulturou zajímavé. Jaký je ovšem důvod, že jezdíme trávit čas do těchto zemí a nikoli zemí na východu?

Jedním z důvodu můžou být finance. Přece jen platí, že čím blíže se vydáme, tím méně pěněz utratíme, alespoň za cestu. Dalším důvodem může být samotná preference lidí. Někdo má zkrátka rád evropskou kulturu a jiná ho neláká. Dá se říci, že svět cestovatelů se dělí na dvě skupiny - tu, co ráda objevuje nová nepoznaná místa a tu, co se naopak s oblibou vrací do stejných míst.

S naší novou kolekcí nábytku Jasmína přenesete exotickou atmosféru do vaší ložnice. Kolekce Jasmína vás nadchne především dekorem matného zlata a plastovými rukojetěmi s doplňkem třásní. V této kolekci naleznete postel s možností úložného prostoru, komodu, noční stolek, toaletní stolek a šatní skříň. Tato kolekce se hodí především do dětského pokoje pro holky i do pokoje pro dívky.

Komoda Jasmína - borovice peterson   Postel Jasmína 90x200 cm - borovice petersonToaletní stolek Jasmína - borovice peterson

Neváhejte a vneste do vašeho domova prvky orientu, který je jednoduchý, moderní a není přezdobený.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů