Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Vyspat se do růžova? Jedině v masivní dřevěné posteli

19. 11. 2019

Je dokázáno, že lidé stráví třetinu života spánkem. A to už stojí za pořádnou postel, nemyslíte? Postel si pořizujeme pouze párkrát za život, a právě proto bychom měli věnovat zvýšenou pozornost jejímu výběru. Přece jen to pro většinu z nás není levná záležitost. Pokud tedy toužíte po posteli, která bude kvalitní a leccos vydrží, tak jste na správném místě.

Masivní postel 160x200cm ACC 06 - výběr moření   Postel z masivu 140x200 selská ACC 08 - výběr moření

Dnešní trh zboží nabízí postele z nejrůznějších materiálů, zejména pak ze dřevotřísky. Životnost postelí z těchto materiálů však není příliš dlouhá. Nejkvalitnějším materiálem byl, je a dlouho ještě bude, masiv. A právě masivní postele přímo lákají k odpočinku. Postele z masivu si díky krásné vůni dřeva, zdravotní nezávadnosti a dlouhé životnosti snadno zamilujete na celý život. Postele nejen skvěle vypadají, ale díky stabilní konstrukci toho také hodně vydrží. Těšit vás tak budou celá léta.

Postel studentská 90x200 selská ACC 08 - výběr moření   Postel studentská 90x200 selská ACC 08 - výběr moření

Propadli jste kouzlu masivního nábytku? Naprosto vás chápeme. Nábytek z masivu se těší velké oblibě, která v současné době stále roste. Mohou za to nesporné přednosti masivního dřeva, které žádný jiný materiál nemůže překonat. Masivní nábytek je zdravotně nezávadný, stabilní, pevný, ekologický a má velmi dlouhou životnost pohybující se v rozmezí desítek i stovek let. Neuvolňují se z něj žádné škodlivé látky, a proto je ideální zejména pro děti a alergiky. Každý výrobek z masivu je originální, zejména díky kresbě dřeva (letokruh). K výrobě se nejvíce používá smrk, borovice, dub a buk. Navíc si díky široké škále moření každý přijde na své.

Masivní postel 180x200cm ACC 04 - výběr moření   Manželská postel ze dřeva 180x200 ACC 05 - výběr moření

Snad jedinou nevýhodou se tak může zdát vyšší cena. Jelikož však nábytek z masivu má nespornou řadu výhod, nebudete již nikdy muset nahrazovat tento nábytek jiným. Vyšší pořizovací náklady se tak časem vrátí.

 

K posteli můžete postupem času pořídit další nábytek z masivu, kterým doladíte celý design domova. Na našem e-shopu najdete manželské postele i dětské postele z masivu a také postele s úložným prostorem z masivu.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů