Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Zdravotní matrace! Drobná investice do zdraví se vyplatí

11. 10. 2012

Matrace ovlivňují nejen náš spánek, ale i celkový zdravotní stav. Pokud máte v posteli nekvalitní, proleželou, měkkou nebo naopak hodně tvrdou matraci - budíte se ráno celí polámaní a v nedobrém rozmaru. Nic Vás nebaví a děsíte se pomyšlení, že se to večer bude znova opakovat.

Do postele se musíte těšit – zdravotní matrace. Postel se skřípavým zvukem, díky drátěné podložce, rozestoupené prkénka a Vy se propadáte do mezer – brrrr. To změníme! Zdravotní matrace se cenově pohybují v přijatelných cenách, máte jedinečnou možnost využít akční slevy. 

Luxusnízdravotní matrace uvedena na obrázku má vzdušné 7zónové jádro, které individuálně reaguje na anatomické potřeby uživatele a zajišťuje maximální komfort při spaní. Splňuje vysoké nároky na nosnost a získala na největším českém veletrhu nábytku 1. cenu v soutěži Grand Prix MOBITEX v kategorii Progresivní technologie a materiál. To je náš tip a nesmíme opomenout na rošty do postele.

Nabízíme polohovatelné lamelové rošty za velmi příznivou cenu, tak jako veškeré naše zboží. Lamelové rošty jsou vhodné na pěnové a latexové matrace. Nebo si můžete objednat kvalitní motorový lamelový rošt s dálkovým ovládáním. Dokonalý komfort – nemusíte si stále vycpávat záda polštáři, aby jste se mohli pohodlně koukat na televizi nebo si číst knihu.

Motorový lamelový rošt Supra expert, který je plynule polohovatelný v oblasti nohou a hlavy, umožňuje i vrácení roštu do původní polohy při výpadku el. proudu. Maximální zatížení 120 kg. Právě běží akce pro rozměr 90 x 200 cm – sleva 28%.

Přejeme Vám pohodlné a příjemné nakupování v našem internetovém obchodě, kde se snažíme v každém ohledu vyjít vstříc našim zákazníkům. Výběr nábytků a různých bytových doplňků je velký a ceny příjemné. Těšíme se na Vaše objednávky!


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů