Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Zdravotní matrace – skvělé ceny! Pružinová nebo latexová?

13. 11. 2012

„Proti trampotám života dál Bůh člověku tři věci – naději, spánek a smích,“ Immanuel Kant. Ano, spánek by měl posílit lidský organismus a rozhodně nepřivozovat žádné trampoty. Pokud ovšem vlastníte proleželou, tvrdou nebo příliš měkkou matraci, tak se rozhodně nedá hovořit o zdravém spánku. Zajisté Vás ráno bolí celý člověk a chodíte do práce unaveni. To se změní – zdravotní matrace. Odborníci již dávno prokázali, že nedobrý spánek zhoršuje imunitu člověka.

Stále se spousta lidí převaluje v posteli, aniž by pomyslela na novou matraci. Všichni máme nárok si prožít příjemnou noc, tak je načase uvažovat o nové matraci. Nejde vždy o drahou investici. Na trhu je nepřeberné množství matrací – stačí si zvolit tu správnou a budete spát jako králové.

Matrace latexová nebo pružinová? Latexové matrace jsou příjemně tvárné, poskytnou zádům nezbytnou podpěru, navíc můžeme hovořit o delší životnosti než u pružinových matrací. Matrace jsou vyrobeny z několika vrstev, a proto se ujal název sendvičový typ. Nespornou výhodou pružinových matrací je vzdušnost. Jak zvolit tu správnou matraci? Nevíte si rady? Stačí zavolat nebo napsat – nabytek-harmonia.cz.

V tomto internetovém obchodě naleznete i skvělý zahradní nábytek. To je inspirace na pěkný vánoční dárek. Vánoce jsou za dveřmi, je čas přemýšlet o dárku. Naše doporučení - zahradní bar. Tento elegantní a praktický bar vyrobený z exotického dřeva se zajisté bude všem líbit. Kdo by netoužil vlastnit takový jedinečný kus nábytku, který využijete i v prostorné hale a při různých společenských akcích. Jednoduchá manipulace díky kolečkům, odolný vůči povětrnostným vlivům a nechanickému poškození.


Diskuze

Přidat reakci

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Text komentáře:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  

Novinka ještě nebyla komentována, buďte první.

instagram
Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Pravidla ochrany osobních údajů