Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Recenze našich zákazníků

 • Ověřený zákazník

  14. 7. 2022
  Doporučuje obchod

  Výborná komunikace, rychlá doprava a kvalita zboží mě v mnohém překvapila. Určitě z této kolekce ještě dokoupím něco i do obýváku.

 • Ověřený zákazník

  9. 7. 2022
  Doporučuje obchod

  S nákupom sme nad mieru spokojní, poschodová posteľ jednoduché skladanie, všetko sedelo tak ako ma, vypadá byt pevná.. Manželská posteľ tiež super.. Co sa týka predajcu, predtým než odoslali tovar telefonicky si overil ci to môže v daný deň zaradiť do prepravy, či budeme doma, prešli sme objednávku, skontroloval adresu na ktorú tovar doručia a všetko okolo toho, pan bol veľmi mily, s čím sa človek málokedy stretne, takže som bola milo prekvapená z jednania.. A tak isto milý bol aj chalan co to doviezol, kvalita výrobkov taktiez spokojnosť.. Obchod z našej skúsenosti môžeme len odporučiť..

 • Ověřený zákazník

  5. 7. 2022
  Doporučuje obchod

  Dobrá a rychlá komunikace

 • Ověřený zákazník

  3. 6. 2022
  Doporučuje obchod

  Mají krásný nabytek, hned jsem si vybral. Objednávku přivezli o pár týdnů dřív než jsem čekal a to taky beru jako velké plus. Už jsem vše smontoval a musím říct že to šlo úplně samo. Všem doporučuju.

 • Ověřený zákazník

  30. 5. 2022
  Doporučuje obchod

  Objednávala jsem noční stolky z borovice do dětského pokoje. Noční stolky jsou opravdu pěkné. Oceňuji rychlé vyřízení mé objednávky, příjemné jednání ze strany obchodu, doručení dle domluvy. Vše proběhlo v pořádku a obchod doporučuji i ostatním.

 • Zobrazit všechny recenze