Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Sestava do obývacího pokoje Sofia I - ořech

Sestava do obývacího pokoje Sofia I - ořech
DOPRAVA ZDARMA

Sestava do obývacího pokoje v oblíbeném klasickém dekoru ořechu spolu s klasicistními a rustikálními prvky okouzlí každého milovníka tradičního nábytku.

32 832 Kč 27 133,88 Kč bez DPH

Toto zboží nadále není možné koupit. Prohlédněte si související produkty zde

Katalogové číslo:
251736

Set obsahuje toto zboží

  Název Množství Dostupnost Naše cena s DPH
Vysoká policová skříň Sofia s výklenkem - ořech Vysoká policová skříň Sofia s výklenkem - ořech 1 ks DOPRODEJ 4 117 Kč
Obývací stěna Sofia - ořech Obývací stěna Sofia - ořech 1 ks 6-10 týdnů 16 664 Kč
Prosklený konferenční stolek Sofia - ořech Prosklený konferenční stolek Sofia - ořech 1 ks 6-10 týdnů 3 472 Kč
Vysoká kombinovaná komoda Sofia - ořech Vysoká kombinovaná komoda Sofia - ořech 1 ks 6-10 týdnů 7 603 Kč
Rohová spojka horní římsy Sofia - ořech Rohová spojka horní římsy Sofia - ořech 2 ks 6-10 týdnů 124 Kč
Rovná římsová spojka Sofia - ořech Rovná římsová spojka Sofia - ořech 2 ks 6-10 týdnů 94 Kč
Rovná římsa Sofia, individuální řez - ořech Rovná římsa Sofia, individuální řez - ořech 1 ks Dostupnost 759 Kč
Cena celkem při nákupu jednotlivých produktů 32 833 Kč

Popis zboží

Celostěnová sestava do obývacího pokoje spolu s konferenčním stolkem v klasickém dekoru ořechu lahodí oku a pomůže vytvořit interiér, který zůstane v módě i po mnoha letech. Používají se zde klasické designové prvky: rámové fasády, prolamované frézování, stínované zlatým postřikem. S nimi vypadá obývací pokoj luxusně. Přední části nábytku zdobí patina a monogram pera v barvě stárlého bronzu podtrhuje klasicistní ráz obývacího pokoje. Sestava se skládá ze tří stěnových kusů nábytku ozdobené horní rustikální lištou a konferenčního stolku.

 

Zleva je ve výčtu prvků stěnové sestavy první vysoká kombinovaná komoda Sofia, která kombinuje otevřený policový sytém, dvoje klasická dvířka zavěšená v pantech a jedny výklopná dvířka s písty. V nejvyšší části komody za malými klasickými dvoukřídlými dvířky naleznete společný úložný prostor pro vaše sbírky, fotoalba, a nebo dokumenty k uschování. Stejně širokému, otevřenému výklenku pod nimi budou slušet například knihy, slovníky či rámečky s fotkami. Pod ním místnost oživí výklopná zdoběná dvířka s ornamenty. Úhel otevření je 110 stupňů. Za nimi se rozprostírá jednolitý úložný prostor na uschování věčí, které nepotřebujete vystavit. Naopak pod nimi nalezneme daší otevřený výklenek pro vystavení vašich oblíbených dekorací. A nakonec, ve spodní části komody oku lahodí druhá klasická dvoukřídlá dvířka, za nimiž prostor dělí jedna horizontální police. Každou z polic dporučujeme zatížit max. 10kg.

 

Další, prostřední částí sestavy, je široká obývací stěna, jako jenotlivý prvek, která se skládá z široké otevřené policie, pod níž nalezneme výklopná dvířka zdobená ornamenty, s písty na horní straně. Vyklápí se tedy směrem vzhůru, úhel otevření dvířek je 110 stupňů a za nimi již není prostor dále dělený. Pod těmito dvířky nás potěší další široká otevřená police, pod ní nás nadchne výklenek pro televizi, jehož rozměry jsou 104,8x84x58,8cm (š, v, h). Doporučujeme televizi s maximální úhlopříčkou 46". Pokud se podíváme po levé i pravé straně již představené části obývací stěny, nelze přehlédnout prosklená dvířka po obou stranách, která jsou tónovaná bez vzoru.

 

Za každými z prosklených dvířek nalezneme čtyři rovnoměrně rozmístěné skleněné police o tloušťce 4mm, které doporučujeme zatížit maximálně 5kg. Opravdu netradiční vychytávkou je zadní stěna těchto úzkých skříněk, která je opatřena zrcadlem po celé délce. V horním obzoru vás pak mile potěší vestavěné osvětlení ve formě kulatých bodových světel. Spodní skříňka je v podstatě takový televizní stolek, ve výšce 49,5cm od podlahy. Po stranách má oblá dvířka zavěšená v pantech, která se dají otevřít v úhlu 110 stupňů. Za nimi již není prostor více dělený. Mezi těmito dvířky nalezneme praktickou zásuvku a nad ní otevřenou polici, v zadní části s otvorem pro vedení kabelů od elektroniky/televizního vybavení.

 

A poslední částí této stěnové sestavy je po pravé straně vysoká skříň s výklenkem, kde do otevřeného výklenku můžete vystavit všem na oči vaše oblíbené dekorace nebo knihy. Za otočnými dvířky, zavěšenými klasicky v pantech, naleznete 4 police. Maximální zátěž na polici výrobce udává 10kg. Úhel otevření dvířek je 110 stupňů. Nakonec sestavu doplňuje konferenční stolek, který nesmí v žádném obývacím pokoji chybět. Horní části dominuje efektní sklo se vzorem, které dokonale ladí s vyřezávanými motivy specifickými ro kolekci nábytku Sofia. Sklo je v tloušťce 4mm a maximální zatížení doporučujeme 10kg. Pod ním nalezneme jednu zásvku na kuličkových vedeních, kam můžete bezpečně uložit naříklad televizní ovladače, které tak již nikdy je nebudete muset hledat. Maximální zatížení zásuvky je 10kg. Zásuvka je zdobená malou kulatou úchytkou a bude se vám díky tomu nejen pohodlně otevírat, ale také to skvěle vypadá.

 

Všechna dvířka i zásuvky se vám budou pohodlně otvírat díky krásným kovovým úchytkám. Použitý materiál je lamino, přední části MDF, tvrzené sklo, kovové úchytky, zrcadlo.

 

Sestava do obývacího pokoje Sofia I se skládá z těchto prvků:

 

  • Vysoká kombinovaná komoda Sofia - 88,4x226,2x46,2cm (š, v, h)
  • Obývací stěna Sofia - 180,2x226,2x58,8cm (š, v, h)
  • Vysoká skříň s výklenkem Sofia - 44,2x226,2x46,2cm (š, v, h)
  • Prosklený konferenční stolek Sofia - 87,6x42,8x55,6cm (š, v, h)
  • Rovná římsa Sofia, individualní řez
  • Rohová spojka říms Sofia, 2 ks
  • Rovná spojka říms Sofia, 2ks

 

Veškerý související nábytek naleznete v souvisejících produktech níže.

Převládající materiál lamino - imitace dřeva
Doplňkový materiál MDF deska
Druh dřeva/dekor ořech
Specifikace odstínu walnut
S konferenčním stolkem ano
S prosklením ano
Uchycení na zeď ne
Lesk ne
S osvětlením ano
Hmotnost (kg) 380.88
Způsob dodání v demontu
Doplňkové info kovové úchytky, tónované sklo
Poznámka zadní stěny proskl. skříněk jsou zrcadlo

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image