Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Stolová deska REA Teeny L/P - graphite

Stolová deska REA Teeny L/P - graphite
NOVINKA

Stolová deska REA Teeny s nohou ve tvaru písmene L má volný konec, který je nutno podepřít. K podepření doporučujeme boční kontejner ze stejné kolekce. Získáte tak plně funkční pracovní stůl.

1 476 Kč
3-7 týdnů
Katalogové číslo:
250922

Popis zboží

Stolová deska REA Teeny má volný konec, který je potřeba podepřít. Podepřením stolové desky a bočního kontejneru REA Teeny vznikne pracovní stůl. Deska stolu je posuvná, což umožňuje dosáhnout různé šířky stolu. Mechanickým posunem stolové desky tak získáte více prostoru pro práci. Stolovou desku je možno namontovat na levou i pravou stranu dle vašich preferencí. Stolová deska REA Teeny je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 25mm a 16mm a opatřena ABS hranami o tloušťce 0,5mm 2mm. Rozměry stolové desky jsou 180x40-50x72cm (š, h, v). Deska je dostupná v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.

Výška (cm): 72
Šířka (cm): 180
Hloubka (cm): 50
Převládající materiál lamino - bez textury
Barva šedá
Specifikace odstínu graphite
Způsob dodání v demontu
Doplňkové info desku je nutno podepřít
Poznámka deska stolu je posuvná
Upozornění možno namontovat na levou i pravou stranu

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image  
Naposledy navštívené