Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Bederník VISCO - paměťová pěna

Bederník VISCO - paměťová pěna
AKCENOVINKA

Bederník VISCO je užitečný doplněk zejména pro lidi trpícími bolestmi bederní páteře, ztuhlostí šíje nebo špatným prokrvením nohou. Lze ho využít jak při sezení, ležení nebo spánku a relaxaci.

610 Kč 485 Kč 400,83 Kč bez DPH
2-4 týdny
Katalogové číslo:
020564
Záruka:
2 roky

Popis zboží

Doplněk vyrobený z viscoelastické pěny (pěny s pamětí - termopěny), který dokáže výrazně snížit zdravotní potíže - např problémy s bederní páteří, ztuhlost šíjových svalů a špatné prokrvení nohou představuje bederník VISCO. Plně jej využijete jak při ležení, spánku a relaxaci. Slouží jako podpěra krční páteře, kolen, tak i jako podpěra beder při sezení u počítače, televize, pracovního stolu.

 

Paměťová pěna nebo také "Líná pěna" reaguje na tělesnou teplotu a zajišťuje rovnoměrné rozložení tlaku. Svou vlastností - pomalého se vracení do původního stavu, napomáhá uvolňování svalstva.

Součástí bederníku je potah Bungee Lara, který je snímatelný, pratelný na 60°C, bez proševu a ve spodní části je opatřený zipem. Jeho složení (96% polyester, 4% elastan).

 

Pro kvalitní a zdravý spánek jsou matrace z paměťové pěny společně s anatomickými polštáři a bederníky důležitým prvkem. 

 

Výška (cm): 10
Šířka (cm): 50
Hloubka (cm): 20
Převládající materiál textil/látka
Poznámka z viscoelastické pěny (pěny s pamětí - termopěny)

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image