Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Luxusní zdravotní matrace Akasha - Líná pěna - sendvičová

Luxusní zdravotní matrace Akasha - Líná pěna - sendvičová
Rozměry:
6 910 Kč 5 710,74 Kč bez DPH
2-3 týdny
Katalogové číslo:
020091
Záruka:
2 roky

Popis zboží

Matrace Akasha je vysoce kvalitní matrace od českého výrobce kombinovaná z kvalitních studených HR pěn a roznašecí vrstvy z VISCO (líné) pěny. Velkou výhodou matrace je různá tuhost matrace obou stran, tzn že z jedné strany je matrace tužší a z druhé měkčí. Můžete si tak vybrat právě tu stranu matrace, která vyhovuje vašim potřebám. Jádro matrace je tvořeno zámkovým spojem ze dvou kvalitních studených pěn ( 40kg/m3  a  38kg/ m3 ). Jedna strana matrace nabízí vysokou vrstvu Visco elastické pěny, ve které jsou nejnovější technologií " řešeto" vytvořeny otvory, a to až do středu jádra. Díky propojení vertikálních a horizontálních otvorů, je jádro dokonale prodyšné. Druhá stana matrace nabízí roznášecí vrstvu z HR studené pěny (35kg/m3 ) antidekubitním prořezem, kde příčné a podelné profilování povrchu jádra lépe kopíruje tvar těla. Matrace je opatřena pratelným, zónově prošitým potahem. Výška 19cm, tuhost: 2 tuhosti. Potah matrace je dělitelný a pratelný do 60°C. Vysokou prodyšnost matrace ocení především alergici.

 

TECHNOLOGIE ŘEŠETO:

Vlastníkem nové technologie řešeto  pro úpravu jader matrací je jako jediný náš český výrobce, který je držitelem patentu této vyrobní technologie. Tento stroj nám dokáže vytvořit vertikální otvory o dovu průměrech celým jádrem anebo jednotlivými vrstvami matrace. Jde o zcela novou technologii řešeto, která nemá obdoby a díky tomu posunujeme úroveň výroby matací o krok dále. Vertikální otvory matrace zvyšují hlavně prodyšnost, hygienu i životnost matrace . Díky vyvrtávaným otvorům jádro lépe odvětrává. tím nedochází k přehřívání lidského organismu a zároveň tato perforace zvýrazňuje zony matrace.

 

Matraci lze vyrobit v jakémkoliv rozměru. Matrace do rozměru 90x200 cm jsou bez příplatku. U matrací nad rozměr 90x200 cm se k ceně připočítává příplatek dle níže uvedené tabulky. Pokud budete chtít objednat matraci v rozměru, který není uveden v nabídce, napište tento požadavek do poznámky před dokončením objednávky.

 

Při výběru matrace zaklikněte požadovaný rozměr.

 

V případě atypického rozměru matrace uveďte do poznámky požadovaný rozměr. Následně vám zašleme k potvrzení objednávku s konečnou cenou.

Výška matrace 19 cm
Typ matrace sendvičová (partnerská)
Tuhost matrace dvojí tuhost
Jádro matrace pěna
Fyziosystém 7 zón
Nosnost do 130 kg
Záruka 2 roky
Paměťová pěna (visco, líná) ano
Antibakteriální ano
Antidekubitní ano
Ortopedická ne
Zdravotní ano
Zvýšená nosnost ne
Doplňkové info kombinace HR studené a visco pěny
Poznámka výška matraca je v poťahu

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image