Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Dětská postel REA Teeny 90x200cm s výsuvným lůžkem a úložným prostorem - graphite

Dětská postel REA Teeny 90x200cm s výsuvným lůžkem a úložným prostorem - graphite
NOVINKA

Postel REA Teeny potěší výsuvným lůžkem, které je možno vysunout a libovolně umístit v místnosti. Vysunutím lůžka získáte dvě samostatné postele. Čílka zásuvek můžete vybírat z 8 dezénů.

Barva 1. čílka:

výběr varianty - zatrhněte

    Barva 1. čílka:

Barva 2. čílka:

výběr varianty - zatrhněte

    Barva 2. čílka:

Barva 3. čílka:

výběr varianty - zatrhněte

    Barva 3. čílka:

14 460 Kč
3-7 týdnů
Katalogové číslo:
250885

Popis zboží

Postel REA Teeny se stane nepřehlédnutelným kouskem v dětském pokoji. Pod lůžkem je ukryto výsuvné lůžko, které skvěle poslouží pro přespání rodiče nebo kamaráda dítěte. Spodní výsuvné lůžko je možno vysunout a libovolně rozmístit, čímž získáte dvě samostatná lůžka. Pomocí koleček, kterými je spodní lůžko vybaveno, je výsun postele velmi snadný. Úložných prostorů není nikdy dost a o dětském pokoji to platí dvojnásob. Postel REA Teeny jím disponuje. Úložný prostor v podobě tří zásuvek ve spodní části výsuvného lůžka můžete využít pro uložení hraček či oblečení. Zásuvky jsou vybaveny kuličkovým plnovýsuvem a nerezovými úchytkami. Vnitřní rozměr zásuvky je 55,9x68,4x18cm (š, h, v). Postel nabízí možnost výběru dezénu jednotlivých čílek zásuvek. Díky rozmanité možnosti výběru barev se bude postel vyjímat v pokoji pro holku i kluka.

 

postele je myšleno i na bezpečnost, která je posílena zaoblenými rohy. Ložná plocha horního lůžka je 90x200cm a spodního lůžka 80x195cm. Výška horní hrany roštu od země u horního lůžka činí 61,5cm a u spodního lůžka 35cm. Součástí postele je laťový rošt, matrace nikoli. Z našeho sortimentu můžeme doporučit matraci Colette. Do spodního lůžka je potřeba matrace o maximální výšce 15cm. Zapuštění matrace pro obě lůžka je 5cm. Dětská postel REA Teeny je vyrobena z kvalitního lamina o tloušťce 25mm a 16mm a opatřena ABS hranami o tloušťce 0,5mm a 2mm. Rozměry postele jsou 96x205,5x74,5cm (š, h, v). Rozměry výsuvného lůžka jsou 86x200x50cm (š, h, v). Postel je dostupná v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.

Výška (cm): 74.5
Šířka (cm): 96
Hloubka (cm): 205.5
Převládající materiál lamino - bez textury
Barva šedá
Specifikace odstínu graphite
Rozměr ložní plochy (cm) 90 x 200
Typ postele jednolůžko
Typ dětské postele klasická
Cena postele s roštem
Úložný prostor ano
Lesk ne
S přistýlkou ano
Se zábranou ne
Se skluzavkou ne
Hmotnost (kg) 111.7
Způsob dodání v demontu
Doplňkové info u zásuvek použit kuličkový plnovýsuv
Poznámka výběr čílka zásuvky z 8 odstínů
Upozornění výsuvné lůžko 80x195cm

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image