Kategorie Info Kontakt Login Košík
0

Mobilní kontejner na kolečkách REA Teeny - bílá

Mobilní kontejner na kolečkách REA Teeny - bílá
NOVINKA

Kontejner REA Teeny je praktickým úložným prostorem, který můžete díky kolečkům kamkoli a snadně přesunout. Čílka zásuvek můžete vybírat z 8 dezénů.

Barva 1. čílka:

výběr varianty - zatrhněte

    Barva 1. čílka:

Barva 2. čílka:

výběr varianty - zatrhněte

    Barva 2. čílka:

3 957 Kč
3-7 týdnů
Katalogové číslo:
250937

Popis zboží

Hledáte opravdu praktický úložný prostor? Kontejner REA Teeny je úložným řešením do kterékoli místnosti. Umíme si jej představit vedle pracovního stolu, kdy rozšíří prostory stolu. Skvěle poslouží i jako noční stolek. Kontejner je opatřen pojízdnými kolečky, která umožňují snadnou manipulaci. Úložný prostor je v podobě dvou zásuvek, které jsou vybaveny kuličkovým plnovýsuvem a mají nerezové úchytky. Montáž úchytky je směrem nahoru, čímž poslouží zároveň jako věšák na batoh. Kontejner nabízí možnost výběru dezénu jednotlivých čílek zásuvek. Díky rozmanité možnosti výběru barev se bude kontejner vyjímat v pokoji pro holku i kluka, ale také v kanceláři.

 

Kontejner REA Teeny je vyroben z kvalitního lamina o tloušťce 25mm a 16mm a opatřen ABS hranami o tloušťce 0,5mm a 2mm. Rozměry kontejneru jsou 40,4x34x51cm (š, h, v). Výška kontejneru je včetně koleček, jejichž výška činí 6cm. Samotný kontejner tak disponuje výškou 45cm. Kontejner je dostupný v několika odstínech REA Standard, které najdete níže v souvisejících produktech.

 

Nábytek v programu REA lze různě kombinovat, čímž docílíte dokonalé harmonie a krásného vzhledu domova. Veškerý nábytek patřící do kolekce REA Teeny najdete níže v souvisejících produktech.

Výška (cm): 51
Šířka (cm): 40.4
Hloubka (cm): 34
Převládající materiál lamino - bez textury
Barva bílá
Hmotnost (kg) 17.8
Způsob dodání v demontu
Doplňkové info u zásuvek použit kuličkový plnovýsuv
Poznámka výběr čílka zásuvky z 8 odstínů
Upozornění nerezové úchytky

Diskuze

Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.

Otázka na prodavače

Vaše jméno:*
 
Váš e-mail:*
   
Dotaz:*
 
Ochrana proti spamu: vložte 3 znaky z obrázku
image